Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz wołam ludzi, więc nie wiem czy wszystko pójdzie ok! W ogóle jestem w szoku zainteresowaniem z waszej strony, spodziewałem się 10 plusów, a nie ponad 4 tysięcy

W nawiązaniu do tego [wpisu](https://www.wykop.pl/wpis/52216705/co-za-#!$%@?-akcja-tldr-pokaz-spoiler-jakies-dzi/) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Właśnie wróciłem z Rzymu, jestem już w mieszkaniu. Mam obie nerki i poznałem bardzo spoko dziewczynę. W sumie nie wiem co więcej mam napisać xd Dziewczyna wyglądała tak samo jak na zdjęciach. Bardzo otwarta, pozytywna, tematy rozmów przez cały wyjazd się nie kończyły i ogólnie wszystko super! Nie będzie to miłość, bo aż tak nie zaiskrzyło i jednak mieszkanie w dwóch różnych miastach robi swoje. Ale jak na to, że poznaliśmy się 3 dni temu to 10/10

Jeżeli ktoś jest zainteresowany to wyjazd kosztował mnie około 800zł. 230zł loty i 170zł nocleg. Reszta poszła na jedzenie, przemieszczanie się po Rzymie, wejścia do koloseum itd.

Ogólnie polecam wszystkim mającym kilka dni wolnego. Dla zainteresowanych linkuję stronę razem, z którą podróżowaliśmy. Nie byliśmy tylko w Watykanie, bo nie chcieliśmy. Raczej nie zależało nam też na wchodzeniu do środka zabytków.

https://zamieszkali.pl/rzym-w-trzy-dni-jak-zwiedzic-rzym-w-weekend/

Jak macie dodatkowe pytania to pisać śmiało!

A jak już mam Was tu taką liczbę to mam pytanie. Jak ktoś zajmuje się wynajmowaniem mieszkań albo ogarnia tematy to czy mógłby spojrzeć na mój wpis? Niby już dostałem konkretną odpowiedź, ale może coś jeszcze się dowiem

będę wdzięczny
  • 243
@Kawana: nawet jeśli jadł tylko philadelhpie przez cały pobyt to co z tego? W Rzymie nie trzeba jeść prosciutto na każde śniadanie, ci debile tego nawet nie sprawdzają. Przeżył, zobaczył co chciał i nie wydał dużo pieniędzy. Sam na 4 dni na Sardynii wydałem niecały 1000zł ze wszystkim - lot, parking na lotnisku, nocleg, komunikacja, jedzenie, alkohol i nie czułem, żebym się jakoś ograniczał. Po prostu omijałem drogie lokale i jadłem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ogau: Ale ja mu absolutnie nie bronię jedzenia serka przez cały pobyt :D Może robił kanapki na drogę? W porzadku nie będę się spierał sam kiedyś tak jeździłem. Jednak kwota jaką podał jest dla mnie nierealna i w to poprostu nie wierzę xD Z ciekawości gdzie byłeś na Sardynii? Rok temu też byłem i powiedz mi jak to zrobiłeś że wydałeś tysiąc skoro same bilety kosztowały 500zł? xD
@Kawana: w Cagliari. Zdradzę ci tajemnicę. Ceny biletów i noclegów są różne w zależności od terminu i sytuacji na świecie. W tej chwili mamy koronawirusa, więc wszystko jest tańsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Plot twist: to wszystko to bait i reklama portalu OPa albo jakiegoś znajomego. Pelikany zrobiły niezły zasięg, wyświetlenia skoczyły to the moon ( ͡° ͜ʖ ͡°) aż zacytuję Białkova:

Wykop to świadomi użytkownicy którzy nie dadzą sobie wcisnąć kitu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ogau: Ładna cena. Też bardzo drogie miasto, nie wiem jak dajecie radę za takie kwoty. Chyba ostro pasztetowej z Polski musi być nabrane xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ogau: Trochę nie daje mi to spokoju xD Lot 200zł, zostaje Ci niecałe 200€ do wydania na nocleg, parkingi, alkohol, jedzenie i jak piszesz że Cię to nie ograniczyło xD. Gdzie brałeś nocleg? Bo ja w Cagliari co było dobrą ofertą za tydzień zapłaciłem 400€. Ok liczmy że wziąłeś jakiś hostel za 100€. Zostaje Ci 100€. Parking lotniskowy czy na miejscu drogo kosztuje z tego co pamietam za dzień jak nie
@Kawana: No to tak:
-loty 200zł,
-nocleg na 3 noce braliśmy na airbnb ze zniżką -140zł. Jakiś "apartament". 3 pokoje, kuchnia, łazienka. Dla 5 osób w sam raz. Dosyć daleko od centrum. Nie pamiętam ile za to zapłaciliśmy dokładnie. Jakoś po 60-70 euro na głowę.
-Parking na lotnisku we Wrocławiu kosztował 59zł, więc wyszło po 12zł.
-Bilety na komunikację kupowaliśmy dobowe. Cenę możesz sprawdzić w necie. Nie pamiętam ile kosztowały. Do
Macacie się po głowie myśląc o tym?


@przegrany_przegryw: Tak( ͡º ͜ʖ͡º) Pytanie o obejrzane zabytki czy odwiedzone miejsce ma sens, jeśli ktoś ma zamiar w przyszłości zrobić wycieczkę do tego samego miasta, i chce zaplanować punkty do zwiadu, bo nie chce biegać po mieście jak wesz po tyłku i zmarnować czasu.

Co komuś daje wiedza czy typek zaruchał, dalej nie wiem, choć kolega zasugerował wyżej, że
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ogau: Byłem też w Villasimus xD Widzę że robiliśmy podobny trip ;) Pamiętam tą trasę przez góry coś pięknego. Dobrze to wszystko wytłumaczyłeś, jednak powiem Ci że już mi się nie chce tak liczyć każdego grosza i nie potrafię sobie odmówić wina i kolacji w dobrej knajpie, stary już trochę jestem xD Pozdrawiam serdecznie.
@ZawszeMyjeKubkiOctem: typie wołasz mnie tu i nie piszesz nic o tym czy się zakochałeś, poruchales, czy cokolwiek. Ty myślisz ze kogokolwiek interesuje twoja wycieczka? XD

Wszyscy czekają na jakakolwiek informacje odnośnie spania z łaska której się nie zna

Ps. Kiedyś byłem w Gdańsku dajcie 4k plusów to wam napisze czy kosztowało to 800zl i czy jadłem zapiekanki
Zawsze mnie zastanawia jakie znaczenie ma dla randomowego typa to czy inny randomowy typ zamoczył, serio, macacie się później po fiflaku myśląc o tym ()

+: marekg90


@FobikusTotalus: ale jego pierwszy wpis był wlasnie o tym. Ze jedzie do Rzymu z dziewczyna której nie zna i oczekuje dalszej części historii, #!$%@? mam czy zrobił sobie ładne zdjęcie w koloseum
@Anoniemamowy: Spoks, ja też mam wywalone, trafiłam na ten wpis przypadkowo, przeglądnęłam komentarze, i po prostu mnie bawi, że ludzi aż tak obchodzi czy zaruchał. Swoją drogą, jak już wpadłam tutaj, to przejrzałam jego poprzednie wpisy i tam jak byk jest napisane:

Tak samo nie mam zamiaru pisać co zaszło zajdzie lub nie zajdzie między nami. Z rigczem wobec dziewczyny mirki!


Więc ludzie niby coś śledzą, ale w sumie to nie