Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hejka.

Jesteśmy prawie 2 lata w związku, ja lvl 22, niebieski 23. Jestem jego pierwszą dziewczyną, ja wczesniej byłam z jednym facetem.
Zastanawia mnie co zrobić żeby zwiększyć częstotliwość seksu. Mam wrażenie, że chłopak bardzo wstydzi się tematu. Gdy próbuje porozmawiać na ten temat zawsze mówi, że to psuje atmosferę (nie zaczynam tematu tuż przed stosunkiem tylko w neutralnym momencie) albo, że seks jest do robienia, a nie rozmawiania... Jak już dojdzie do seksu to nie jest zawstydzony, wręcz przeciwnie.
Poza tym układa nam się bardzo dobrze i widać, że czuje się bardzo swobodnie. Wygladamy przyzwoicie, regularnie chodzimy na siłownię, więc to nie kwestia bycia ulaną krasulą.

Nie wiem już co robić żeby jakoś mniej wstydził się coś zainicjować, bo aktualnie leży to po mojej stronie (I jeszcze nie zawsze jest to skuteczne).
Komuś udało się rozwiązać taki problem?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f6f16fdf49ad326e7b1b566
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 6
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Macie inne temperamenty. Niestety, nie każdy lubi rozmawiać o seksie, nie mówiąc już o dirty talk, czy jakimkolwiek „podgrzewaniu” atmosfery. Twój niebieski jest w szczytowej formie, jeśli chodzi o poziom teścia - 23 lvl, do tego jeszcze siłka, to powinien bzikać jak szalony.
Próbujesz rozmawiać, wykazujesz inicjatywę. Niewiele możesz zrobić - albo to zaakceptujesz, albo się rozstaniecie, bo w końcu pojawi się frustracja przez brak spełnienia na tym polu.
Spróbuj
  • Odpowiedz