Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich od jakiegoś czasu interesuję się giełdą inwestycja na rynku forex kryptowalutami e-commerce chciałbym w to wejść na poważne żeby mieć dodatkowe przychody a może w przyszłości zarabiać tylko z tego
Mam do was pytanie jakie kursy polecacie zainteresował mnie profitcourses.pl
mavericktradegroup
Czy grupa im.acad emy/IMLeader
Wiem wszystkie te strony są reklamowane na Instagramie i chcę się od was dowiedzieć czy to ma sens naprawdę pomagają czy to tylko zwykłe naciagnie a może wy znacie jakieś kursy które są lepsze od tychproszę was o wypowiedzenie się na ten temat chcę zmienić coś w swoim życiu i czuć się wolny finasowo 
#gielda #forex #dropshipping #ecommerce #zarabianiewinternecie
  • 7
@Kjan420: Tak jak niektórzy piszą te kursy to zapewne scam. Zresztą fundacja Trading Jam Zaorskiego już nie raz przestrzegała przed wieloma kursami nawet w Polsce, bo jeśli ktoś zarabia na rynku to nie musi zarabiać na szkoleniach. Chyba to logiczne?

Od siebie poleciłbym poszukać darmowych materiałów na polskim internecie dość dobrze do tematu podchodzi Comparic, Investio, Squaber. Choć dwa pierwsze serwisy to raczej typowy forex/cfd, co do krypto to nie mam
@Kjan420 iml xDDDDDD

FOREX to jest miejsce gdzie w ciągu tygodnia możesz zrobić milion złotych (tak jak to robi Zaorski na live). Nikt kto potrafi into trading z dźwignią nie będzie #!$%@?ł się w kursy za 200zl

W ogóle odpuść sobie cfd. I tak raczej nie dasz rady. Zamiast tego zainteresuj sie prawdziwymi inwestycjami w akcję tutaj o wiele trudniej o wtopę jeśli chodzi o szkoleniowców.

Inwestowanie w wartość i dywidendy to
@Kjan420: po co płacić za coś co masz za darmo?
kompletny kurs forex:
https://www.babypips.com/learn/forex
kurs AT po polsku:
https://www.youtube.com/watch?v=IORXuR4dCgA&list=PL3UpMDmnaiL56vs-KKGY4j0oxNcVHd65p

te kursy są po to, żebyś mógł #!$%@?ć trochę kasy i przekonać się, że AT nie działa :)
potem tak z rok -dwa jazdy w górę i w dół i może się czegoś nauczysz. a zwłaszcza najważniejszej maksymy:
'time on the market beats timing the market'