Wpis z mikrobloga

@Zarzutkkake najlepszy garnek, w sumie to dzięki niemu możesz nawet nie potrzebować innych garnków ( ͡º ͜ʖ͡º) osoby które krytykują pewnie nigdy nie miały okazji przekonać się o tym jaki jest super i jak wiele ułatwia ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
najlepszy garnek, w sumie to dzięki niemu możesz nawet nie potrzebować innych garnków ( ͡º ͜ʖ͡º) osoby które krytykują pewnie nigdy nie miały okazji przekonać się o tym jaki jest super i jak wiele ułatwia ( ͡º ͜ʖ͡º)


@jestepianke: #!$%@?. Gdzie przyjemnośc z gotowania?
  • Odpowiedz
  • 9
@Lorenzo_von_Matterhorn chłopie moje życie zmieniło sie w #!$%@?. Ten garnek spowodował to, że w końcu mogę robić rzeczy jakich wcześniej nie mogłem zwykłym garnkiem czy mikserem a tak na poważnie to nie chce mi sie wymyślać. Równie dobrze mógłby to być blender za 250zł i banany zmiksuje tak samo.
  • Odpowiedz
@nadsztygar A używałeś go kiedyś i znasz jego funkcje? :D bo zamiast ogromnej ilości różnych sprzętów kuchennych możesz mieć jeden, jeszcze taki który pozwoli Ci zaoszczędzić kupę czasu i później myjesz tylko jedno naczynie xD
  • Odpowiedz
@jestepianke: byłem na prezentacji i momentami śmiać mi się chciało bo prezentowane dania zrobiłbym szybciej i równie dobrze jak nie lepiej - ale mówiłem, ja lubię gotować i mi to sprawia frajdę a ten termomix jest dla mnie po prostu drogim gadżetem. znam też osoby co kupiły to a po miesiącu poszło w odstawkę.
  • Odpowiedz
ale mówiłem, ja lubię gotować i mi to sprawia frajdę a ten termomix jest dla mnie po prostu drogim gadżetem. znam też osoby co kupiły to a po miesiącu poszło w odstawkę


No pod tym względem to zrozumiałe, moja mama też nie jest zadowolona bo woli po swojemu zrobić. Jak ktoś lubi spędzać czas na gotowaniu to faktycznie urządzenie, które pozbawia radości z gotowania jest całkowicie zbędne :D No ale ludzie są
  • Odpowiedz