Wpis z mikrobloga

TL;DR proszę o tipy w sprawie szukania julek 18-22 przez osobę mającą 25-29 lat (na tinderze)

Przeprowadziłem się niedawno do średniej wielkości miasta (będzie ze 100 albo 200 tys mieszkańców, żadnej dobrej uczelni). Kiedyś dużo randkowałem na tinderze, ale szukałem raczej związku, więc rzadko wychodziły z tego seksy. Mam powiedzmy między 25-29 lat (nie chcę za dużo o sobie pisać xd), wynająłem właśnie mieszkanie i chciałem, bo to chyba dla mnie ostatni gwizdek, poumawiać się i poruchać z julkami 17-22. Zastanawiam się tylko, czy normalnie pokazać w profilu ile mam lat, czy to ukryć i dopiero w trakcie rozmowy mówić? Nikogo nie zamierzam co do wieku okłamywać, chodzi mi tylko o to, czy takie osiemnastki lajkują te 25-29 bez problemu, czy jednak matchy z nieukrytym wiekiem będzie wyraźnie mniej i warto to ukryć? Zastanawiam się też, czy jeżeli kobieta widzi że wiek jest ukryty, to to automatycznie może sprawia że daje w lewo? Bo sam jak widziałem profile bez wieku, to w sumie zaplała mi się czerwona lampka w głowie xddd

#tinder
  • 27
@Szebek: Te szony interesuje tylko to, czy masz kwadratową szczękę i odpowiednio dużo siana, by im zapewnić rozrywkę przez cały weekend. Musisz być też jskoś ubrany, wiadomo. Twój wiek dla takiej julki liczy się najmniej. Mógłbyś mieć równie dobrze 35, gdybyś miał tyle samo włosów co jej rówieśnicy.
@Szebek: Pierwszy tip odnośnie takich julek: olej je. Serio, szkoda Twojego czasu, one są wybitnie niestabilnie emocjonalnie, a wykopki błędnie zakładają, że jak młoda i ładna to i seks będzie udany (bo zakładam, że tylko i wyłącznie o to się rozchodzi). Po drugie, szansa na umówienie się z 18-22 będąc samemu powyżej 25-26 jest bardzo, bardzo niska. One z reguły szukają w swoim wieku. Nawet jak złapiesz parę, to bardzo często
a wykopki błędnie zakładają, że jak młoda i ładna to i seks będzie udany


@MatiKosa: akurat to czy seks jest udany niewiele ma wspólnego z wiekiem (niby z wiekiem powinna być coraz bardziej doświadczona czyli lepsza, ale nie jest to regułą)
@Adwokat_Boga: Moje doświadczenia pokazują inaczej, na tinderze przynajmniej będąc w wieku powyżej 24-25 lat szansa na młode julki jest już znikoma, na żywo to pewnie co innego.

@Szebek: No właśnie, więc skoro to rozumiesz, to nie kumam dlaczego się tak uparłeś na julki 18-22, zamiast na po prostu fajną dziewczynę w wieku ok. 24-27 lat, która jest ogarnięta i ma coś w głowie ;]
@MatiKosa: po prostu mam ochotę poruchać jakąś (lub jakieś) nastolatki (oczywiście już legalne). W sumie widełki dałem za duże, bo 22 to wiek z którym mógłbym już wchodzić bez problemu w związek, bardziej powiedzmy 16-19.

@Adwokat_Boga: chodzi mi o młode, piękne i inteligentne. Karynki mnie nie interesują (chyba, że jako jednorazowa akcja bo nigdy takiej tyopwej karyny nie zaliczyłem XD)
@Adwokat_Boga: Przykro mi, ale wiem co oznacza to dziwne stwierdzenie. One częściej raczej 18-22, 18-24, im dalej ty mniejsza szansa. Moja psiapsia ma koleżankę 22 lata, co jest absolutnym szonem i każdego tygodnia 2-3 randki, każdego zalicza, tak zepsutej osoby dawno nie widziałem gdy z nią rozmawiałem, ani ładna ani miła, masakra.
Normalna julka oczywiście będzie miała zakres na 18-25


@Adwokat_Boga: o, to jest myśl! Ustawię wiek na 24 lub 25, a w opisie napiszę prawdziwy. Wtedy będą mnie łatwiej wyszukiwać, a nie będę kłamał ani ukrywał wieku, będzie tylko "błąd" w profilu naprostowany w opisie ( )
i myślę, że więcej matchy może być z "błędem" w profilu i naprostowaniem w opisie, niż z ukrytym wiekiem, bo ten od razu sięrzuca w oczy i pokazuje że coś jest nie tak...
@Szebek: ja sie z takimi spotykałem, mogę Ci dać jedną skuteczną radę. Nie pisz prawdziwego wieku. Dla nich 22 lata to max i tez taki masz zakres na tinderze, jaki mogą ustawić na najmniejszy (18-22).
@Szebek: Wszystko sprowadza się do wyglądu. Dziewczyny dają mi kilka lat mniej, z twarzy trochę przypominam chłopaka z amerykańskich seriali (opinia tinderówek) i lajki lecą praktycznie od wszystkich grup wiekowych.

Julki to jedno. Weź wyjdź parę razy z naprawdę zadbaną i urodziwą dziewczyną 32-36 na miasto lub do klubu - nie wiem skąd to się bierze, ale faceci z każdej grupy wiekowej nagle zapominają o swoich partnerkach/małolatach i ślinią się jak
@Adwokat_Boga: @MatiKosa: @Pilaf: @Turbulencja: @Adison91:
Dobra panowie, dzięki za odpowiedzi, dochodzę do wniosku że podam prawdziwy wiek. Powód jest taki, że przy prawdziwym i tak jakieś julki 17-19 uda się zaruchać, a przy prawdziwym łatwiej będzie również takie 25-29 obrócić XD Mając ustawiony 22 mógłbym się takim wcale nie wyświetlać...