Wpis z mikrobloga

Czołem! Raz na rok, albo nawet rzadziej potrzebuję piły spalinowej, lecz są wtedy mega komplikacje z pożyczeniem... Stwierdziłem że kupię sobie tego typu sprzęt, ale z uwagi na mega rzadkie używanie, szkoda mi kasy na stihle i inne drogie urządzenia, stąd zastanawiam się nad chińczykiem z allegro za 250-350 zł (często mają dwa łańcuchy, dwie prowadnice i inne bzdury w zestawie). Ktoś przerabiał temat i podpowie? Czy dobry kierunek, który konkretnie sprzęt wybrać itd. ;)
#pilaspalinowa #pila #pilarka #stihl #husqvarna
  • 6
  • Odpowiedz
@vivanat: ogólnie jak trafisz na model ok to będzie chodziła jak trafisz na modele co będą cie ćwiczyły to po 2 tygodniach bez pilarki lub będziesz latał z nadzieją że jakiś serwis naprawi ją(tu mogą być problemy) to kupisz coś z marek Husqvarna lub Stihl
  • Odpowiedz
@vivanat: wymienione wyżej opcje jak Husqvarna lub Stihl mają w ofercie pilarki dla amatorów i nie za cenę 2k ( ͡° ͜ʖ ͡°) w cenie podobnej nie wiem jakie nr modeli są w Stihl ale w Husqvarnie masz 120 Mark II lub 130. Ogólnie szukaj czegoś gdzie masz dostęp do części bo i tak kiedyś przyjdziesz po jakieś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz