Wpis z mikrobloga

Hej, znacie jakąś aplikację na androida, która tłumaczy mowę na bieżąco z angielskiego na polski? Chodzi mi o taką, która, nie przerywa tłumaczenia po skończeniu zdania. Niestety wszystkie które znalazłem wymagają naciśnięcia przycisku rozpoznawania mowy po każdej pauzie mówiącego, a do tego nadpisuje wcześniej przetłumaczone zdania.
Dzięki za pomoc! #tlumaczenie #angielski #translate #aplikacje
  • 5
@gp1600: No i właśniie po każdej pauzie przestaje tłumaczyć i trzeba wciskać przycisk tłumaczenia i dodatkowo usuwa przetłumaczone wcześniej teksty.
Wiem, że istnieje taka aplikacja której szukam, bo widziałem u jednego kanadyjczyka. Aplikacja nasłuchiwała wszystkiego dookoła i bez przerwy tłumaczyła wszystkie wypowiadane słowa z polskiego na angielski.
Wiem, że istnieje taka aplikacja której szukam, bo widziałem u jednego kanadyjczyka. Aplikacja nasłuchiwała wszystkiego dookoła i bez przerwy tłumaczyła wszystkie wypowiadane słowa z polskiego na angielski.


@Szczyrzyc: Wiem, że są takie urządzenia ale nie mam pojęcia jak się sprawują w rzeczywistości. Jesteś pewny, że to była apka a nie urządzenie?