Wpis z mikrobloga

Cześć Mircy! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chcialbym podzielić sie refleksją/radą jesli chodzi o #prezent dla #rozowepaski
Jako ze duza część z #niebieskiepaski ma problem z wyborem prezentu przytocze anegdotke.
Moja różowa misla urodziny i postanowiłem kupic zegarek (dzięki @Dominik80 za pomoc) i jakieś bzdety ale dla uzupełnienia postanowilem zrobić pierwszy tort w moim zyciu. Wybralem tort ktory juz jadlem u kolezanki ktora poprosilem o przepis. Przepis prosty i mozna bylo wykonac bez miksera. Jedynie użyłem tortownicy i bledera z rzeczy z poza listy zakupow.

Z prezentów bardzo sie ucieszyła i uzywa ale nic nie dalo takiej radości jak ten tort! Na początku nie wierzyła że ja go zrobilem ale potem ją przekonałem. Wiec jeśli chcecie cos zrobic dla swojego Mirka lub Mirabelki to polecam smialo!
()

#gotujzwykopem #zwiazki
Pobierz witam-andrzeej - Cześć Mircy! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chcialbym podzielić sie refleksją/radą j...
źródło: comment_1601307719D3z1AXV511oWCpllY5Q2X3.jpg
  • 16
zawsze pisałem "Jak robisz kolację dla baby: 1-2 danie to mało istotne szczegóły, ale jak zrobisz deser to wygrałeś".


@Mirkosoft: z tej prostej przyczyny, ze podświadomość nam mówi, ze normalne żarełko sam chętnie op...isz, a deserek to zrobiłeś na bank z myślą o nas (no bo gdzie chłop będzie sobie słodkie robił zamiast kilo miecha)