Wpis z mikrobloga

Mireczki potrzebuję urządzenie wielofunkcyjne do 500 zł. Podstawowym kryterium są koszty eksploatacji z polecanych to wiem ,że Epson i Brother ma tanie tusze ale totalnie nie orientuję się co jest warte uwagi.
Drukarki będzie używało głównie dziecko do drukowania kolorowanek , więc nie mam dużych wymagań #epson #brother #drukarki #drukarka
  • 4
@Milcz: ja tam wole telefonem skanowac. Nawet #!$%@? skaner na smieci i mam tylko laserowa drukarke mono

Office lens czy cokolwiek mozna sobie nawet podpis zrobic tylko potem wklejac podpis i wysylac co gdzie trzeba
Cześć @Milcz Jeśli druk ma być nieregularny, to polecam drukarkę z automatycznym systemem czyszczenia, taką funkcję ma Brother j105, jest droższy w zakupie, ale eksploatacja jest barrdzo tania. Komplet tuszów kosztuje ok.80 zł, z rabatem jeszcze mniej. Chyba, że nie potrzebujesz druku w kolorze, to polecam drukarkę laserową, monochromatyczną, np. Brother HL-1110 E, jest to sama drukarka, bez skanera, kosztuje mniej niż 500 zł, a toner za 68,99 wystarczy na druk ok.
@drtusz: A co byś wybrał z tych trzech: EPSON EcoTank L3110 vs BROTHER DCP-J105 vs HP Ink Tank Wireless 415 WiFi? Ceny mają porównywalne, najtańszy HP, ale słyszałem nieprzychylne opinie o zasychaniu i głowicach. Stąd skłaniam się najbardziej ku Epsonowi choć Brother ma przewagę w wifi.
Brother j105 ma automatyczny system czyszczenia, podłączony do prądu raz na jakiś czas sam wyczyści głowice. Epson L3110 ma dolewane tusze, więc dolewasz ile chcesz i kiedy chcesz. Obie drukarki są dobre, ceny także. Wybór należy do Ciebie. :)