Wpis z mikrobloga

@to_niezle: zawsze było jakieś wodne u mnie, a ostatnia zmiana chłodnica (3x14) i pompa, w związku z przeprowadzką i chęcią pozbycia się grzejnika. Jaki sens miałoby kupowanie powietrznego coolera, skoro bloki już były. To wszystko zostanie na przyszłe buildy, a Sandy sobie śmiga na 4.4GHz przy max 65*C w obciążeniu i ciszy.
@Richtig_Piwosz: w sumie zależy od setupu, ja spokojnie mógłbym wyłączać i temperatury by były ok ale wtedy pompa staje się głośniejsza - chociaż to i tak jest prawie niesłyszalny dźwięk
@nargil: Mirku nie znam się na chłodzeniu wodnym ale powiedz mi, a może narysuj na pierwszej fotce i wrzuć w którą stronę przez co masz obieg wody? Czy ja tam widzę dwa radiatory 36cm?
@EarthRebel: i7-2600k @4.4, 16gb 2133 cl9, 2x660ti SLI (lol), parę SSD i xonar.
Z wody to d5 i na zdjęciu prison v2
@montecito: 1*420mm na suficie. Na przodzie tylko wentylatory. Obieg jest gpu,cpu,chłodnica,reż,pompa. Kiedyś było w drugą strone ale pompkę oddawałem na gwarancję i tym razem podłączyłem tak żeby nie walczyła z konwekcyjnym obiegiem (ciepła woda idzie do góry)
Nawet nie pomyślałam o konwekcyjnym obiegu


@montecito: no, warto pamiętać. Kiedyś usłyszałem "wiesz, chyba coś jest nie tak z twoim komputerem". Patrzę, 90*C na cpu. Co jest grane ? Kabel od pompki cwu odłączony, jakaś ładowarka do telefonu podpięta:
- a co tu się stało ?
- a no szukaliśy gniazdka, jak odłączaliśmy inne to się monitory wyłączały, a ten wydawał się niepotrzebny.