Wpis z mikrobloga

@sononaks: wydarzenie sprzed 7 lat. Naukowcy niczego nie potwierdzili, a jedynie histopatolog powiedział że ze wszystkiego co widział przypomina mu to jedynie bardzo mocno zdegradowaną tkankę serca. Nie pasowały wymiary, kolory, w zasadzie nic nie pasowało, pewnie tylko kształt. Trochę jakbyś zobaczył ufo i powiedział że najbardziej przypomina Ci to naleśnik.
Na próbkach materiału w pierwszym badaniu zakładu medycyny sądowej nie wykryto ludzkiego DNA. Księdzu opinia się nie spodobała i poszedł
najlepiej pytać w takich sytuacjach "a co z wolną wolą?". No bo jak jest potwierdzony cud to nie ma tak na prawdę wyboru, tylko idiota by nie wierzył w boge w takiej sytuacji.

Katole się zawieszają wtedy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@szejk_wojak: O to chodzi z wolną wolą, masz możliwość do bycia idiotą jeśli masz wolę nim być ( ͡° ͜ʖ ͡°)
potwierdził obecność DNA człowieka


@czyznaszmnie: A to Bóg jest człowiekiem?
Od dawna zastanawia mnie ten zachwyt nad Jezuskiem, że oddał za "nas" swoje życie na krzyżu. Przecież według chrześcijan to był Bóg i dla niego to powinno być jak splunięcie, bo jeśli będzie chciał to może i milion razy jeszcze zejść sobie na ziemię, a bólu czuć nie powinien (no bo jak? Przecież ból jest związany z układem nerwowym, który to
@wypok312: przecież goje nie mają wolnej woli ( ͡º ͜ʖ͡º) @Wachatron: @sononaks: @szejk_wojak: @czyznaszmnie: @HungarianBookSmuggler: @szejk_wojak: @Cortana: @Cernold: @Fate-of-Furia: @galicjanin: @mjxxx1:
https://www.wykop.pl/wpis/49978385/wybory-wyboryprezydenckie2020-polska-polityka-anki/
„Bierzcie i jedzcie z tego wszyscy: to jest bowiem ciało moje, które za was będzie wydane, bierzcie i pijcie z niego wszyscy to jest bowiem kielich krwi mojej, nowego i wiecznego przymierza, która
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.