Wpis z mikrobloga

Fajnie, że mieszkanie narożne, dzięki czemu zyskujesz dodatkowe okna, a więc więcej światła. Rozmiar łazienki dobry. Wiem, że niektórzy chcieliby po 10m2, ale z własnych poszukiwań wiem, że nawet o 5m2 obecnie ciężko. Salon mógłby być większy. Nie wiem na które strony świata są okna, więc tego nie oceniam.
@GrzeesiekLBL:
Korytarz 10m2 przy 3 pokojówce to norma. Z tymi dwiema szafami w holu to ktoś trochę przyfantazjował, bo jak wstawisz 2 przy wejściu to nie ma miejsca na domofon

Na +:
- duża szafa w mniejszym pokoju za drzwiami
- łazienka prawie 6m2 z oknem
- okna na dodatkową stronę

Na -:
- jak na 3 pokoje to trochę mały salon z aneksem
- przy 3 pokojówce (przy więcej niż
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@GrzeesiekLBL: bardzo fajny układ. Aż zazdroszczę tak dużej łazienki! Salon z aneksem rzeczywiście mógł być ciut większy, ale jeśli nie organizujesz jakiś dużych imprez w domu to wydaje mi się, że styknie.
Trochę mało blatów kuchennych. Więc pewnie albo wyspa kuchenna, albo stół.
Z długiego korytarza można zrobić zaletę- dużo szafek na buty. Różowa pewnie byłaby zadowolona
:D
@GrzeesiekLBL fajny układ i dużo okien to plus. Salon można spokojnie ustawić, kanapa narożna i tyle (ta na schamacie jest na bank pomniejszona albo dwuosobowa). Jak jest możliwość można wstawić kanape tam gdzie tv na schemacie a tv na ścianę przy balkonie i może wtedy więcej miejsca będzie
@GrzeesiekLBL: do rozważenia odwrócenie układu w sypialni, obecnie głowy będą przy ścianie na której wisi telewizor z salonu, bardziej wrażliwym może przeszkadzać to w zasypianiu gdy inny coś ogląda w salonie. Z drugiej strony łazienka więc szum wody przy spuszczaniu i bliskość kanału z rurami dla innych pięter. Oczywiście są też ludzie którzy mogą spać przy nasypie kolejowym..