Wpis z mikrobloga

Naiwnie myślałem, że po tym jak Krzysztof Bosak zaproponował m.in. zakaz farbowania włosów przez mężczyzn (rozumiem, że Sławek Mentzen pichci już jakąś ustawę na ten temat?), pojawią się głosy kucy, rzekomo libertarian, krytykujące tego zamordystycznego, smutnego człowieka.

Jednakże niezaprzeczalną prawdą jest, że takie lewactwo jak ja nigdy nie ma racji, więc i tym razem się myliłem. Oczywiście, że kucyki Bosaka bronią mówiąc, że to wyrwane z kontekstu albo, że w ogóle to co Krzysiu pisze to prawda objawiona.

Jak mi was kuce nie żal, że zostaliście całkowicie schrupani przez narodowców o poparciu 1%. Wam widać to nawet nie przeszkadza, zaczynacie się urządzać w tym fundamentalistycznym, antywolnościowym bagienku.

#neuropa #bekazkucy #konfederacja #polityka
RegularJohnny - Naiwnie myślałem, że po tym jak Krzysztof Bosak zaproponował m.in. za...

źródło: comment_1601665051rSYHJvppbvSRM0wOULKEVB.jpg

Pobierz
  • 27
  • 65
@ziemba1 To niech Krzysiek nauczy się używać Twittera, bo odpowiedział pod wpisem o farbowaniu włosów.
Ale OK, nie chodzi o farbowanie tylko malowanie się. No i co to zmienia? Jak ktoś chce to niech to robi, w czym problem? W czym to przeszkadza innym? Gdzie to narusza wolność innych?
Pomijam już, że plakat do niczego nie zachęca, a jedynie zwraca uwagę, że nie ma nic złego w tym, że chłopak np. ogląda
@RegularJohnny: jaki cel ma robienie makeupu przez chlopaka jesli nie jest transseksualista? u chlopakow to nie powinna byc pozadana cecha wiec nie widze powodu aby mowic ze to jest w porzadku. Jesli kobieta nosi meskie spodnie a nie zenskie to niech nie ma pretensji ze wyglada jak babochlop. Mezczyzna powinien wygladac jak mezczyzna a kobieta jak kobieta, proste.