Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Hej Mirki. Mam pytanie, pewnie trochę głupie. Czy żeby korzystać z internetu domowego Orange lub plus, muszę mieć w domu przyłącze do telefonu stacjonarnego? Czy wystarczy sam router i laptop? Czy w ogóle, żeby mieć internet domowy trzeba mieć jakieś przyłącze w domu. Do tej pory korzystałem z radiowego #internet #plus #orange #neostrada #pytanie
  • 5
@ssasha92: stacjonarny idzie po kablach jak dawna neostrada i wtedy placisz dodatkowo za utrzymanie linii jak nie masz telefonu.
Do mobilnego nic nie musisz mieć.
Do światłowodu najprawdopodobniej też nie trzeba płacić za utrzymanie linii telefonicznej.
@ssasha92: tak, dają liveboxa,funboxa czy jak to się nazywa, wpinasz pod gniazdo tel. i do niego juz mozesz podpiac też telefon. A jak chcesz telefon pod inne gniazdo to przez taki śmieszny filtr adsl.

Przynajmniej dawniej tak było ( ͡° ͜ʖ ͡°)

i mówię tutaj o Orange i jego 'neostradzie'
nie wiem czy plus coś takiego świadczy po kablach telefonicznych.
@ssasha92: Mozesz inaczej kombinowac. Kup sobie dowolny numer voipowy, jakis halonet czy inny fcn i masz telefon "stacjonarny" w dowolnym miejscu gdzie jest internet, czy to komputer z zoiperem, komorka z podobnym programem czy kupisz dedykowany telefon voipowy ktory wyglada jak normalny telefon stacjonarny. Podlaczasz telefon czy komputer, komorke do internetu i tyle.