Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kryspin013: mam właśnie green cell no i jest ok jak na zamiennik. Szału nie ma ale źle też nie jest. I zastanawiam się czy brać znowu green cell czy może jednak wypróbować jakąś inną firmę. Ale wiadomo jak to z zamiennikami w ciemno - bateria może pokazywać że podziała jeszcze godzinę i nagle się wyłączy - tego chce uniknąć.
@d3v: tzn po prostu wiem, że green cell nie #!$%@? klientów na akumulatorach. Dają zamiennik i podają realną wartość. Nie wiem czy w Polsce jest inny taki producent, zakładam, że wszystko z chin jest ściągane. Ciekawy jestem jak to w EU wygląda.

A no i greencell miał też wersje aku przebijające pojemnością oryginały mają ten sam rozmiar ale wątpię by mieli dla x220
@d3v: jeżeli masz sprawną oryginalną baterię, to rozważyłbym regenerację w jakimś polecanym miejscu. Sam to robiłem na ogniwach które mają +30% pojemności względem znamionowej i jestem bardzo zadowolony, bateria raportuje większą pojemność niż fabryczna (niestety nie o te 30%) - pewnie ograniczenie elektroniki. No i na pewno nie będzie takiego efektu o jakim piszesz.