Wpis z mikrobloga

via Android
  • 2
@michael323 a kto powiedzial ze jest powazny? To nadal tylko skiny a w grze to zupelnie inaczej wyglada. Gralbys od poczatku to bys zrozumial.
Gra sie zmienila na bardziej cukierkowata niestety ale nadal trzyma poziom, wiec nie wiem po co ta bezsensowna gadka o powadze.
Mapy nadal wygladaja tak jak wygladaly, a nawet lepiej, a skiny to tylko dodatek..
@Erados No widzisz, a mi to psuje klimat gry ¯_(ツ)_/¯ W sieciówki i tak nie gram, a w takiego nowego Rainbow Six z modelem rozgrywki w single player podobnym do starych części to bym zagrał. Tym bardziej, że nic podobnego na rynku nie ma.
via Android
  • 0
@michael323 kiedy ostatni raz grales? Widziales co dodali? Gra sie zmienila wg mnie na lepsze po dodaniu celowników. Na zmiane map kazdy jest taka, a prawda jest taka ze zostaly powiekszone, co tylko dodaje mozliwosci gry na rozne sposoby. Ze skinami jest tak ze moglo to pojsc w bardziej mroczniejsza dtrone ale stalo sie jak sie stalo i raczej tego sie nie ofnie. Gra za to oferuje naprawde wiele i gadżety nawet