Wpis z mikrobloga

Nawiązując do wpisu w gorących na głównej odnośnie SMSa z groźbą zabicia rodziców - wyjaśniło się. Udało się dodzwonić do szczyla. Po głosie jakieś 17-18 lat, ale raczej 17. Mówił, że "nie zrobił tego celowo" i że to nie on zrobił. Nie chciał powiedzieć kto to mógł być. Rzekomo takie SMSy wysłał do 58 osób. Zapewne skorzystał z jakiejś aplikacji do prankowania, nazwę w poprzednim wpisie jeden z Mirków wrzucał w komentarzu. Żalił się, że cały dzień co chwile ktoś wysyła mu SMSy, dzwoni na niego i krzyczy (dziękuję Mirki, to nauczka, może się przestraszy i się odechce takich żartów). Sam fakt, że nie powiedział kto to zrobił utwierdza mnie w przekonaniu, że to on ale się nie chce przyznać na 100%, jeszcze myślałem, że może ktoś mu zabrał telefon i z jego numeru zrobił taki numer, ale wątpię. Był w głosie przestraszony i zbity więc no, żart się nie udał xd Odnośnie tego kto mówił szeptem "Ciebie też zabiję" to pewnie był to nagrany głos i auto odpowiedź. Ja tam z efektu jestem zadowolon, jak to gówniarz to też będzie miał nauczkę

Więc to koniec sprawy, dziękuję za zainteresowanie i życzę dobrego wieczoru ʕʔ

Wołać czy nie wołać?

#csiwykop #kryminalne #gimbaza #telefony
  • 74