Wpis z mikrobloga

@IcardiPL:

tego nigdzie nie napisałem. A #!$%@?ło go to, że był wstawiony w momencie zatrzymania.


Jesteś tak głupi że naprawdę w to wierzysz, czy też może po prostu pasuje Ci akurat rasistowska narracja i poprzesz każdą oczywistą brednię byle potwierdzała że to murzyn był zły? Igor Stachowiak też nie umarł od tortur w kiblu na komendzie, Polak kilkanaście razy rażony paralizatorem na kanadyjskim lotnisku też umarł z powodu problemów zdrowotnych.
O
George Floyda i nie wspomina ani słowem o jego kryminalnej przeszłości


@IcardiPL: Przecież powiedział, że przeszłość nie usprawiedliwia samosądów.

że policjant wcale nie był bezpośrednio winnym jego śmierci.


@IcardiPL: No tak, sam się udusił, mimo, że śledztwo wykazało co innego. XD https://www.abc.net.au/news/2020-06-02/us-medical-examiner-declares-george-floyd-death-homicide/12310334
@Ranestfen2 @InspektorDupa

Każdy wierzy w co innego. Z tym że jestem głupim to się mogę osobiście zgodzić.

"Wstępne wyniki z oficjalnej autopsji nie wykazały, jakoby 46 latek zmarł w wyniku uduszenia, a w wyniku połączenia kilku czynników – skrępowania, które pogłębiło występujące u niego schorzenia związane z sercem, w tym chorobę wieńcową, jak również możliwą obecność w organizmie substancji odurzających, jak fentanyl, norfentanyl, amfetamina, metamfetamina, morfina, konopie indyjskie. wykazano również u niego
@IcardiPL: bo może mu chodziło o to, że chłop został zabity przez policjantów a policjant raczej nie powinien zabijać ludzi? Mimo tego że był kryminalistą to raczej nie daje to nikomu prawa, a na pewno nie policjantowi który ma ludzi chronić do zabicia chłopa.po prostu na ulicy xD, za poprzednie przewinienia karę odbył a gdyby dokonał następnych to dostałby następną karę, co w sprawie zabicia przez policjanta w tamtym momencie niewinnej