Wpis z mikrobloga

@MiexonWPRDL: Mam Miboxa i steam Linka, ale przecież nie podłączasz jednego do drugiego

MiBoxa do TV i możesz używać co najwyżej chromcasta
Linka do TV i z niego streamujesz na TV, bez MiBoxa

Działa to nawet spoko na kablu, jako tako na 5Ghz, żenująco słabo na 2.4Ghz lub słabym sygnale WiFi
Tak, chodziło mi o Androidową aplikację Steam Link, ogolnie grałem np w Dirta 4 na telefonie za pomocą pada i było całkiem spoko bez lagów, dlatego zastanawiam się czy taki mi box s tez by pociągnął
@MiexonWPRDL: Próbowałem grać w fall guysy - generalnie da się grać ale jest wyczuwalny taki mini lag do którego trzeba się przyzwyczaić. Moja konfiguracja to stacjonarka po kablu, mi box przez WiFi 5 GHz, pad xbox one przez bluetootha podłączony do mi boxa. Generalnie mi boxa mam w takim miejscu że WiFi nie jest idealne - w teście w netflixie ok 110 Mbps więc to może też rzutować na moje odczucia
Właśnie kupiłem parę dni temu i tak jak piszesz @jeloneq jest lekki lag ale da się do tego przyzwyczaić (oczywiscie zalezy tez od gry). A tak trochę z innej beczki - jak działa Ci Asystent Google? U mnie jak mówię np "włącz breaking bad na netflix" to pokazue wyniki wyszukiwania w youtube xD i tak z większością rzeczy. Czy to jest kwestia tego ze polski język nie jest do końca wspierany na