Wpis z mikrobloga

Sprawdźmy, czy Herr Bastian Nebraska na bieżąco śledzi nasze poczynania na zacnym tagu.

Była wola w narodzie więc macie (sorki jeśli jakieś zakopki poczuły się urażone tym, że użyłem ich nicków ale to tylko na potrzeby kreacji artystycznej, jak kogoś to mocno uwiera, niech da znać na priv, to postaram się coś zmienić).

GOOOOOD MOOOORNIIIING VIEEETNAM!! Witajcie moje drogie robaczki na zacnym live streamie w ten piątek, piąteczek, piątunio 25 września roku pańskiego 2020! Wybiła 20. Ja nazywam się Seba Nasrallach (odniesienie do Hassana Nasrallaha) i będziemy się tutaj świetnie bawić! Tymczasem, kogo witam, kogo goszczę? Miezian, kd nojn null ainc, darkgladir oł sewen, roland-alejkum as salam, palkowska, pszymek z grubna -Szczęść Borze! Jest tam ktoś jeszcze, bo czat mi się przesunął? Zalepape citroen creativ technolożi ALE ALE ALE FRANCE! Dopiero sobie zaczęliśmy, zaraz zbiorą się pozostali. Tymczasem odpalamy sobie tradycyjnie, żeby tradycji stało się zadość, omsii cfaj,pojadymy sobie jakąś fajną trasę. Tutaj tylko sobie o tak postawimy, żeby mi nic nie przeszkadzało. Dzisiejszym sponsorem odcinka jest Wyborcowa niebieska. Kupiłem litra ale tutaj do karawki wlałem pół. Soczek Caprio Czarna Pożyczka, dobry soczek, zawiera witaminę C, zajebiste jak się pije wódeczkę. Mam tu oczywiście 2 KaCe i co godzinkę będę sobie łykał. Zegareczek sobie nastawiłem. Ten soczek jest dobry bo tak samo smakuje jak się go pije i jak się nim wymiotuje, to z wojska pamiętam. Dobra włączamy omsii. Weźmiemy sobie może Mercedesa o303 na początek w tym niebieskim malowaniu. Trochę mi przypomina te nasze pekaesy, kiedyś tu takie na śląsku jeździły. O witaj fargo jak będziesz dłużej to może pojadymy sobie linię w zusi? Ale to potem. Teraz wybierzemy trasę... Co? Tak roland, odwiedzimy hibixa! Dobra, powinno już być widać grę! Ooo. Pogoda barowa, taka jak u nas dzisiaj przez cały dzień. #!$%@?, co to się #!$%@?ło tutaj?! Kuuurwaa, no...Aaa tak, ja wcześniej zmieniałem pogodę, a omsii tego nie lubi. No to jeszcze raz! A zanim się nam załaduje gra to napijmy się. O już powinien być obraz. Ale piękny ten mercedes, #!$%@?, niemcy to potrafili zrobić... Ale porę sobie późniejszą ustawimy... 17:00?. Może być. Oooo asiakasia, witaj ale bym ci patelnie wylizał! Odpalimy sobie go, patrzcie, odpalił od razu, a nie #!$%@? rzęzi tym rozrusznikiem, rzęzi jakby chciał się zesrać, takie yyyyyyy,yyyyy,yyyy, no #!$%@?. A tu elegancko. Zrobimy sobie tak, tak i tak. #!$%@? mi z tymi zapluskwiałymi zasłonami #!$%@?! Wybierzemy sobie rozkład, o. 17:56? To sobie trochę przyspieszymy. Ile mamy minut? 7. Może być. Zaraz się podstawimy i chwilę pogadamy. Puściła hydraulika? Nie #!$%@?, jeszcze nie. A teraz? Nie! No nie puściła i drzwi #!$%@? nie otworzymy! Dodam trochę gazu.Nie #!$%@?, dalej trzyma. Ile to ma przebiegu? Pół miliona. Nieeee to coś na zajezdni musieli #!$%@?ć bo mercedesy to porządne maszyny. Jak wrócę na zajezdnię to ich tam #!$%@? bo tak się #!$%@? nie da żyć! Może teraz? Ooo puściło, jednak niemieckie jest dobre. Podstawimy się tutaj zaraz. Ooooo Babka już idzie tym swoim kaczym chodem! Oczywiście zapraszam do kolektury biletowej. Mamy tutaj taką ładną kasę... Jak ją się tu ustawia?A tu jest godzina, i cena,aaa i trasa, tak. Czekaj BABKO!! Otworzę Ci drzwi żeby ci mokasyny nie zamokły bo znowu podeszwy ci się odkleją! Tam idź sobie babko na tył, tam jest silnik to Ci mokasyny wyschną. ALAAARM FLUTE!!! Tak #!$%@?, tak powinno się zaczynać ALAAARM! ile? Cwaj ojro! Danke anke za cwaj ojro! Zaraz Cię tu skasuję. Masz tu 2 razy tages karte bo mi się nie chce tam dalej patrzeć jak to zmienić. Bier bileta i danke anke za cwaj ojro. Napijmy się. Ale popatrzcie jaka ładna tapicerka welurowa czy #!$%@? wie jaka ale jaka ładna. Co? Nie kd, nie będziemy włączać machen dmuchawen, jest 14 stopni, a babka se na silniku #!$%@?ęła to jej te zagrzybiałe mokasyny przeschną. Ona chyba do swojej synowej jedzie czy #!$%@? tam wie. Ale ja wam mówie jaka ta synowa to jest... Nie no babka ma #!$%@? z tą synową. O CZEŚĆ GIENEK! Gienek jedzie już na zajezdnię. No przerąbane mamy bo ta Regina Pająk znowu #!$%@?ła przegubowca... A już nawet kierownik mówił, że nie da tej szpuli autobusu, a jednak #!$%@? dał! Ale jak ona nim #!$%@?ła! O allah! W życiu żeśmy czegoś takiego nie widzieli, mówię wam. Jej to nawet resoraka nie powinni dawać. ALAAARMMM FLUUUTE!!! O #!$%@? ale się wystraszyłem bo akurat wódkę przełykałem.Ile? 1 ojro! Masz tu tages karte, bier bileta i danke anke za ainc ojro!

Dobra #!$%@?, jadymy! Jak są jakieś pytanka to proszę bardzo. Zdążę na to światło? Mignie mi. Mignie mi!! No i #!$%@? ale się napijemy tutaj. Bo widzicie omsii to taki dobry tytuł do picia. Zatrzymasz się na światłach, napijesz się i jedziesz dalej. Aha, pamiętajcie "po spożyciu nie pijemy!". Co? Co miezian?!!!! NIE #!$%@?! TO NIE JEST FLAGA IZRAELA!! KONDZIU! BANUJ GNOJA ALE JUŻ!! Co za chamstwo!! #!$%@?... No #!$%@?ństwo. My tu wspieramy uciemiężonych, nas tu jest 126 na strimie, a tu przyjdzie taki cha, chaaaaa, chaaaaaaam i będzie #!$%@?ł! 25 ojro w zębach przyniesiesz śmieciu, #!$%@?! Co za ludzie. Oby allah mu wybaczył to #!$%@?ństwo... Dobra, jedziemy dalej, patrz oooooooo GDZIE SIĘ #!$%@? CIŚNIESZ TĄ KACZKĄ MIETEK???!!!!! CO TO #!$%@? JEST? #!$%@? BANGLADESZ?! No co #!$%@?, trzeba się było trzymać. Manfred, podnieś babkę!Tak JA JA #!$%@? WOLKSWAGEN! Uwal się na piździe i już.Spiszcie mi tam numery Ce jak celina, Em jak michał cwaj ziben fynf ainc i STOP CHAM! Stop cham! Napijemy się teraz. Ta wódeczka taka zimna, aż zgęstniała, mmmm cudowna rzecz... A co wy tam w ogóle dzisiaj pijeta? ALAAARM FLUTE!!! Ainc ojro, danke anke! Gamerrr pije Grant's-a, o proszę! Kingleebruce pije wódeczkę z lodem i cytryną! O widzę, że dzisiaj niektórzy na bogato. O Salvanas pisze, że dorwał Perlenbachera w lidlu na promocji! O #!$%@?, to zacnie Salvanas, zacnie! Patrzcie idzie bajtel, znowu ma coś tam w ręce.EEE BAJTEL oddawaj tą drożdżówkę ale już! No co, co?! Myślisz, że nie widziałem? Oddawaj. No oddawaj #!$%@? bo #!$%@? mi tapicerkę, a to jest ircha! Później jak jadę do zajezdni to #!$%@? jest i nie idzie tego szmatą zetrzeć. Oddawaj, tu położę, będziesz wysiadał to oddam. MANFRED, pilnuj bajtla! O ja wam mówię... Oooo! Słyszycie jak pięknie brzmi BR110? Jak ja lubię nią jechać w Zusi... Co? Nie PawełW124, to nie rtx czy strim się przycina, to twoje oczy się przycinają, ja od przyszłego roku zacznę strimować w 4K! Co tam krihbaum pisze? A #!$%@? #!$%@? śmieciu #!$%@?! Myślisz, że kim ty #!$%@? jesteś? #!$%@?. Kondziu, banuj #!$%@?! 25 ojro w pysku przyniesiesz! Coś atmosfera na strimie się psuje i pompy nie ma. Nie wiem może tylko tą traskę sobie skończymy i koniec, bo to mnie już #!$%@?! Wejdą takie gnoje i będą psuć naszą zabawę! Kto mi ciśnie tego knyfla?! BAJTEL JESZCZE RAZ BĘDZIESZ CISŁ KNYFLA I CIĘ #!$%@?Ę! Ty co on tam w mordzie mieli? Upierdzielisz mi tapicerkę! MANFRED WYWAL GO? CO, JAK? ZA SZMATY GO WYWAL! Manfred tłusta stara esbecka świnia udaje, że nie wie jak się #!$%@? ludzi. On tak udaje, żeby go nie poznali, że takim gnojem tłustym był co haki zbierał na każdego. Pieprzona świnia...Co? Shokar01 ja wiem że w niemczech było stasii, a nie sb, ty się lepiej nie wypowiadaj ty juu, juuuu, juuuuudaszu #!$%@?, o ile to jesteś ty. Nie, no psuje się atmosfera. ALAAAARM!!! Dzięki za ainc ojro. Oooo patrzcie dojeżdżamy do szpitala. Taaa w tych oknach hibix jest, go 4 piguły trzymają. Pomachajmy dzieciom. O balonik poleciał. Hibix wujek przyjechał! Ooo już go piguły zabrały, pewnie mu zastrzyka #!$%@?ą. Papa dzieci, papa. #!$%@? być tak upośledzonym jak hibix to tragedia...

Dobra podliczymy sobie donejciki. 2+1+1+1 to chyba bedzie 5. Tak, bedzie 5 ojro. O larenberg wpłacił 1 ojro, mamy swoje pieski na zakopie. O 2 raz larenbeg, #!$%@? #!$%@? śmieciu. Ktoś napisał "dlaczego dostałem bana?" Nie wiem #!$%@? czemu dostałeś bana! Widać zasłużyłeś! Widać napisałeś coś nie tak. Zobacz inni potrafią się bawić. Roland nie dostał bana, ka de też czy fargo, a ty dostałeś czyli zasłużyłeś! Punkt 7 naszego regulaminu- 25 euro śmieciu. Co wy myślicie, że będę się tu z wami #!$%@?ł? #!$%@?ć #!$%@?! Dobra, trasa skończona, donejty przeczytane, kończymy. Nie ma dziś zacnej atmosfery ani pompy, wiecie komu za to trzeba podziękować, wiecie. Aha i ja nie wiem czy w sobotę będzie strim bo jak ma być tak jak dzisiaj to nie ma sensu. Zrozumcie, że trzeba pompować, motywować, a nie tak jak tych klaunów dzisiaj wbiło robić chamówę! Ja się z wami żegnam do zobaczenia kiedyś tam, obserwujcie mojego fb. Oł sewen!
#dallasstudios #autorkrihbaum
  • 2