Wpis z mikrobloga

@szczypiorex Ja sobie obiecałem żadnych spekulacji, więc szybko wyszedłem na chyba 36... :((((
Ale da się jeszcze zarobić na Polskim producencie testów, pytanie kto to będzie, spekulacja pełną gębą na FB i Bankierze :)
@Elsenar: No no, zawiodłem się.
Filozofując, moje 'obecne ja' zawiodło się na Twoim 'obecnym ja', bo uważa, że Twoje 'przeszłe ja' było w tej kwestii pewniejsze swoich przekonań, odważniejsze.
Moje 'przeszłe ja' kupiło wtedy po 39, wcześniej od Ciebie, i drożej od Ciebie o 4 złote.
Sam pisałeś, że nie da się stracić. Dlaczego więc zwątpiłeś w samego siebie? Po co był ten pospiech ze sprzedażą? Czy to ten słynny kryzys
@ObiektywnyKomentarz: nie doprecyzowałem, nie da się stracić na krótką metę przy takim popycie :)
I tak zwątpiłem jak kurs zaczął wariować, wyszedł mój brak doświadczenia, kryzys wiary albo zwątpienie w samego siebie, jak zwał tak zwał, #!$%@? to rozegrałem i zły jestem na siebie okrutnie :)
@Elsenar Śmiesznie to zabrzmi, bo w normalnych warunkach to skrajny idiotyzm, ale: jeśli się bałeś o Innogene, to w takim przypadku "dywersyfikacja" zdaje egzamin - dokupywanie innych spółek z WIG-covid za podobne kwoty.
Pisałem tu pewien post w połowie września o tych bardziej oczywistych sygnałach, żeby w przyszłości, jakby trzeba było, móc się do linku odnieść, ale to jeszcze nie ta chwila. Tak czy owak, wierząc na słowo i kupując w tamtym
@ObiektywnyKomentarz tak jak pisałem, wyszedł mój brak doświadczenia i niedobór wiary we własne decyzje, oraz również czasu na research, praca :/ Hak na Exolu również nie pomaga :)
Liczę, że na COVIDZIE jeszcze zarobię, tym razem będę dłużej trzymał papier :)