Wpis z mikrobloga

Hej. Potrzebuję porady jak zachowywać się w takich sytuacjach. Szłam.dziś ulicą i miałam na sobie dokładnie te spodnie na zdjęciu, kurtkę do talii, koszulkę długą i sneakersy. Rzecz w tym że mam naprawdę duże uda i biodra naturalnie i w dzwonach czy luźnych nogawkach wyglądam śmiesznie. Już pomijając to że mieszczę się raczej w materiałowe spodnie a jeansy mam tylko jedne, przerobione.

Jakiś stary dziadek nagle mówi
-Trzeba było majtki założyć to bym chociaż na Twoją cipkę popatrzył.

Mój mózg nie połączył faktów i najpierw z uprzejmości uśmiechnęłam się tylko nie zatrzymując ale chwilę później zdałam sobie sprawę co powiedział. I teraz tezy opcje
1)olać
2)#!$%@?ć lepę i ryzykować że ktoś wezwie policję bo pobiłam staruszka
3) robić avanti, gdzie jestem raczej spokojna i mnie paraliżuje jak mam się z kimś pokłócić- opcja niemożliwa.

Niestety zatkało mnie i poszłam dalej. Mój chłopak mówi że powinnam wtedy wrócić i mu #!$%@?ć ale facet szedł o kulach więc wysokie ryzyko pojawienia się obrońców którzy jeszcze by mi #!$%@? albo wezwali policję.

Zresztą co jakby to nie był dziadek tylko wysoki i młody facet? Nigdy nawet się nie biłam a nawet suchoklates by mnie powalił. To naprawdę spotyka mnie co jakiś czas i mam dość bycia traktowaną w ten sposób.

I nie nie zmienię sposobu ubioru bo nie wywalam dupy ani cycków a osoby które chcą moralizować niech sobie przypomną jak ciężko im znaleźć czasem np wystarczająco długie spodnie albo odpowiednio wytaliowane ubranie.

Jak się zachować w takich sytuacjach?

#meetoo #spermiarzalert #stulejacontent #samoobrona #pytanie #przegryw
daddyissues_ - Hej. Potrzebuję porady jak zachowywać się w takich sytuacjach. Szłam.d...

źródło: comment_16019859525WpgoJwDlngUaaMm6zcmsQ.jpg

Pobierz
  • 22
@daddyissues_: Z tego co kojarzę to gdybyś mu wywaliła lepę na ryj to większość w okolicy raczej stanęła by po twojej stronie. A z dziada straszny spermiarz, nie wiedziałem że na żywo też tacy występują.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@daddyissues_: w ogóle nie rozumiem tego zdania "Trzeba było majtki założyć to bym chociaż na Twoją cipkę popatrzył." Niby jak xD
Sam nie wiem co bym zrobił będąc różową. Najszybsze co mi do głowy przychodzi to "#!$%@? się dziadek". A najlepiej to mieć #!$%@? i nie rozkminiać czy to przez Twój ubiór czy coś. Starsi ludzie mają nasrane w głowie i pewnie to jeden z takich co do każdej coś tam
@Daktyl92: #!$%@? no faktycznie to obrzydliwe że urodziłam się z kobiecą figurą i mimo że jestem szczupła to mam duży tyłek. Za każdym razem jak patrzę na jlo to podziwiam ją że daje radę być tak obrzydliwa już od 50 lat. Czasem mam ochotę iść na operację albo popełnić samobójstwo ale potem przypominam sobie że istnieją jeszcze bardziej obrzydliwe rzeczy. Patrzę na ten obrazek, wymiotuję kilka razy tym co zjadłam i
daddyissues_ - @Daktyl92: #!$%@? no faktycznie to obrzydliwe że urodziłam się z kobie...

źródło: comment_1601990086ScRszk4A7BdwNWY3M8A1m2.jpg

Pobierz