Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 574
Mój wujek pracuje w wojsku i mówi że od 12 października mają zostać zamknięte szkoły i urzędy, będzie wprowadzona godzina policyjna, a na samą ulice wyjdzie wojsko i będzie pilnować, by ludzie byli w domach już po godzinie 19.

#koronawirus
  • 52
  • Odpowiedz
@frugom: Biedronki będą otwarte całodobowo ale będziesz musiał mieć podwójną maseczkę na mordzie, rękawiczki jednorazowe, dezynfekcja rąk i stóp obowiązkowo + maksymalnie 10 osób na jeden sklep i 20 osób w kolejce przed sklepem w odstępie 4 metrów minimum ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wojska Obrony Terytorialnej mają pilnować Biedronek i innych supermarketów. No i wbrew woli Solidarności będzie handel w niedzielę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Reezu: mój wujek pracuje z Twoim wujkiem i dziś jak wrócił że służby to mówił że wkręcał chłopaków na kompanii, że od 12 października mają zostać zamknięte szkoły i urzędy, będzie wprowadzona godzina policyjna, a na samą ulice wyjdzie wojsko i będzie pilnować, by ludzie byli w domach już po godzinie 19.
  • Odpowiedz
@nirvanaa03: Warszawa będzie całkowicie zamknięta, ma jej strzec specjalny oddział wojska no i będą tam też technicy z wojska, którzy naprawią czajkę i aresztują Czajkoskiego za zbrodnie na terenach Warszawy, królem Polski zostanie Kaczyński

@ice_breaker: Mój wujek niestety nie może napisać wieczorem, bo właśnie się szkolą jak zatrzymywać ludzi bezkontaktowo, zgodnie z ustawą, która wejdzie 12 października o 19.
  • Odpowiedz