Wpis z mikrobloga

Jest gdzieś może jakaś lista, która pokazuje w jaki sposób i jak najszybciej zdobyć jakieś punkty archievements?
Oczywiście chodzi mi o najłatwiejsze i najszybsze.
Jeśli również moglibyście napisać jakie questy warto zrobić to chętnie bym poczytał i się zabrał za te, których nie mam

#tibia
  • 10
@berrbel: Aczki to lecisz po kolei, klimat 4fun. Questy w sumie też. Priorytety to dostępy. A itemy/outfity to już według własnego uznania. Nie mam co doradzić bo nie wiem co masz i czego potrzebujesz.
I jak już robisz questy i aczki, to dorzuć do tego bestiarkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak co to mam prawie 1100 pkt aczków i praktycznie wszystkie questy (braki tylko w najnowszych) xD
@berrbel: Włączasz spis achievementów na tibiopedii albo jakiejś wiki i sobie po kolei otwierasz spoiler każdego i robisz. Na tibiopedii jak masz konto to możesz sobie zrobić spis jakie masz (oznaczasz) i później łatwo odfiltrować żeby wyświetlało tylko te których nie masz. Identycznie można taką listę stworzyć z questami i potworkami w bestiary.
@berrbel: Sam musisz odznaczyć to co masz. Później tylko na bieżąco uzupełniasz. A pomaga to bo jest opcja "ukryj wykonane" i masz tylko listę tych których nie masz. Do tego masz statystyki, jakie i ile masz + pkt. Dodatkowo możesz wygenerować link do kolekcji aczków/questów/bestiary i dzielić się swoją listą ze znajomymi.