Wpis z mikrobloga

Hej. Powiedzcie czemu wogole zaczęliście oglądać OG Dallas studios ,i czemu mimo wielu dowodów na bucowatosc prowadzącego ,ciągle wracaliście do jego materiałów i falogów ? Dla mnie było to coś na zasadzie ciekawego portretu psychologicznego ,połączonego z tym że poprostu drugiego takiego choleryka wodnika na polskim twitchu nie ma. Było mi go tym bardziej szkoda jak otwierał się na streamach ,mówił o śmierci swoich bliskich że za nimi tęskni i nie umie zyc we współczesnych czasach ,bo ciągle myślami wraca do lat 90 /00 . Wtedy na bok odchodziły jego schizy i kretyńskie wypowiedzi i przez chwilę wydawałoby się że dostrzegasz światełko czegoś delikatnego i pięknego w tym szambie przekleństw i agresji jaka zazwyczaj zionęła z dallasa na streamach . Pamiętam jak w 2013 na streamach jechal po żydach ,że paliłby ich w piecach i że Hitler odwalił fuszere. Piętami jak to mówił,pewnie jako jeden z nielicznych tutaj ,którzy oglądają go zaledwie od paru lat. Pomimo tego jednak raz na jakiś czas wychodziło z niego coś na kształt dobra i chęci czynienia czegoś lepszego niż on sam i wtedy czułem z nim jakąś transcendentalna więź . Przez chwilę ,mimo że dzieliło nas tak wiele,zarówno w sferze charakteru jak i mentalności ,odczuwałem to co on czuł i myślał . I te chwile na streamach były piękne bo niepowtarzalne i szczere. Szkoda żeś się chłopie dał pochłonąć ciemnej stronie mocy. Jak zaczynałeś nadawać falogi o kasynie czy pobycie w wojsku to była w tobie taka iskra i chęć tworzenia. To był twój punkt kulminacyjny ,z którego wybrałeś ścieżkę powolutku zmierzającą na sam dół. Być może inaczej nie potrafisz , byc może piekło pochłonie twoje myśli i umysł szybciej niż myślisz ,ale naprawdę. Wiem że jest w tobie dobro i musisz się wziąć w garść ,jeśli chcesz dalej żyć. Bo co to za życie będąc zgorzkniałym ,pijacym , agresywnym Ślązakiem , bez pasji tworzenia i możliwości wyrażenia siebie? Nawet jeśli miałoby to oglądać 50 widzów . Dallas ,ty potrzebujesz nas bardziej niż ci się wydaje i bardziej niż pozwala ci na to przyznać twoje wrażliwe ego. Trzymaj się i pozdro z Gdańska
#dallasstudios
  • 2
@pawel-wasielevski: ja chyba w 2017 odkryłem, że jest na twitchu i lubiłem oglądać do 2019, natomiast ten rok to już równia pochyła w dół, nawet nie wchodziłem na streamy, tylko tu zobaczyć czy było coś ciekawego :) ciesze się, że nigdy nie zdecydowałem się wysłać mu złamanego grosza, choć wielokrotnie było blisko :D