Wpis z mikrobloga

@4517974: Przecież na standardowym HDD czas łądowania to max minuta, a na SSD niecałe 15 sekund. Obczaj sobie ile czasu laduje się NFS Heat albo 2015, w tym czasie można złamać kod Enigmy i skończyć studia
  • Odpowiedz
@4517974: też przez to nie gram i szczerze mówiąc czuję się oszukany,bo przy tych czasach ładowania nie da się grać komfortowo a bardzo bym chciał. Dobrze, że grę kupiłem z promocji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Madridista98: chyba pomyliłeś z GTA 4. Mam zwykłego WD Blue 1TB. Ładowanie po włączeniu gry 5 minut. Ładowanie po wejściu do trybu online nawet do 10 minut. Ładowanie przy wejściu do misji online 3-5 minut. Oczywiście zaraz jestem wyrzucony, bo za mały level, zbyt zimno na dworze lub herbata nie tak słodka i znowu #!$%@? ładowanie świata gry 5 minut. Można śmiało przyjąć, że trzeba poświęcić jakieś 45 minut czekania na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@hugoprat: to i tak nic. W zamierzchłych czasach 2000-2001 roku, prawdopodobnie przez mało ramu w kompie (128 MB z tego co pamiętam) każdy poziom w American McGee's Alice ładował mi się około 15 minut ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz