Wpis z mikrobloga

Niedawno stukneło mi pół roku odkad wzialem pierwsza mkrodawke. W linku (https://terapianowoczesna.pl/potencjal-mikrodawki/) pierwsza część podsumowania. Tutaj konkretnie jakie nawyki zwiekszyly potencjał mikrodawkowania.
Dodatkowo strona ma nowa szate graficzna, wiec czytanie na telefonach pwinno byc przyjemniejsze niz wczesniej (jak moglem wczesniej nie znac elementora xD)

#psychologia #psychodeliki #narkotykizawszespoko #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #depresja #przegryw #wygryw #motywacja
  • 10
@miros_: zadowolenie z życia tak. zarobki nie, wrecz przeciwnie. przestałem gonić za małymi chwilowymi zastrzykami gotówki, a skupiłem się na długofalowym procesie budowania swojej "kariery" jako przyszłego psychoterapeuty (niedawno zacząłem pierwszy staż. oczywiście bezpłatny xD)
@miros_: no takie jest założenie. co nie zmienia faktu, ze przez BARDZO długi czas jakies takie swoje poczucie bezpieczenstwa opierałem własnie na gonieniu za szybkim hajsem gdzies na boku i niedawno uswiadomiłem sobie, ze w duższej perspektywkie gówno z tego bede miał. chodziło mi to po głowie od okolo roku ale właśnie podczas ostatniego tripa "zaskoczyło" w głowie jak potrzeba
@miros_: ja w żadnym wypadku nie żałuję. gra na giełdzie nauczyła mnie dystansu emocjonalnego do pieniędzy jako takich, zabawa w pośrednictwo na rynku nieruchomości pozwoliła mi przezwyciężyc (a raczej zaakceptowac i po prostu olac) moją blokadę przy poznawaniu nowych ludzi, a zbieranie chętnych na szkolenia nauczyła traktowanie procesu "sprzedazy"(to dosc szerokie pojecie) na zasadzie gry liczb. no i troche hajsu tez wpadło. w azdym bądź razie też na bank sporo wyciagnales