Wpis z mikrobloga

@tRNA: No może te 10 minut przesadzone, od Wordu pojechałem w prawo, przez to małe rondo prosto i dojechałem do większego skrzyżowania ze światłami Domaszowskiej z chyba Radomską, miałem skręcić w lewo a z przeciwka było w #!$%@? samochodów, nie zauważyłem jak już dało się jechać że zgasło mi zielone no i w #!$%@? i wylądował, wymuszenie. Moja głupota zwyczajnie, ale i tak szkoda.
@ElPabelo: tam to skrzyżowanie jest #!$%@?, pecha miałeś, jak się źle trafi to #!$%@? tam skręcić na zielonym, bez naginania przepisów ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

ale spokojnie, podobno w przyszłym roku ma się zacząć wielka inwestycja, czyli remont tego skrzyżowania, i odcinka aż do małego pseudo rondka przy wordzie( ͡° ͜
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ElPabelo: Ciastek dobrze pisze, to skrzyżowanie jest łagodnie mówiąc #!$%@? xD
Jak są godziny szczytu to jazda tamtędy to koszmar. Długo się stoi, auta się ustawiają krzywo, ludzie się stresują i nie wiedzą co mają robić. Ludzie mają prawko po kilka/kilkanaście lat i wymuszają tam. Jako pieszy też się tam strasznie boje chodzić bo ludzie się cieszą, że już skręcili i nie patrzą wtedy na pieszych xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ElPabelo: zdałem za 3, kiedy chciałem jak najszybciej wracać do domu bo mnie ząb bolał. Za pierwszym razem zrobiłem łuk na ręcznym XD takie dobre samochody mieli i mi pod koniec zgasł, a ja się zastanawiałem o chu chodzi :)
Najważniejsze że jak zdasz to od razu auto i jeździć, nawet jakimś szrotem, żeby się nauczyć.