Wpis z mikrobloga

  • 0
@atehxx Hej, widzę że posiadasz Jimmiego. Polecasz ten odkurzacz? Bo nie chcę brać w ciemno a testy na yt to jednak tylko testy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@anemo5: Polecam, choć głowy nie daję - trochę minęło wiec może są jakieś inne nowsze czy lepsze czy tańsze. Ciągnie bardzo mocno na pełnej mocy, dywany trzepie porządnie. Tylko wiadomo ze długo na baterii nie podziała wtedy - z 7-15minut. Kupiłem w końcu ta druga baterie, choć nie było to najpotrzebniejsze. U mnie jest to dodatkowy odkurzacz, glowna robote robi roborock.
  • Odpowiedz
  • 0
@atehxx Dzięki za opinię, a jak z twoich doświadczeń wygląda jego praca na trybie średnim? Odnośnie baterii na trybie maks to nie problem bo bym sobie kupił drugą. A, czy jest tam w nim jakiś wskaźnik naładowania? Bo w necie nic takiego się nie doszukałem.
U mnie ma on zastąpić Electroluxa Ergorapido i być głównym odkurzaczem w mieszkaniu, a trzeba przyznać że nie jest to sprzęt w Polsce popularny, mimo że to
  • Odpowiedz
@anemo5: Zwykle używam na pełnej mocy, bo jak mówię jest jako dodatek tam gdzie roborock nie wjedzie, czy doraźnie coś zebrać, więc chcę szybko i sprawnie, poza tym do trzepania dywaników itp. - to też pełna moc, na jednym naładowaniu np. całe łóżko wytrzepie i koniec baterii (ale powoli jeżdżę żeby dobrze potrzepał), no i pełny zbiornik śmieci ;). Trzeba sobie po prostu trochę rozplanować robotę, np. rano wytrzepać łóżko, po
  • Odpowiedz
  • 0
@atehxx Widziałem że teraz Dreamie i Jimmy jv85 pro są z tych najbardziej polecanych. Ale to i 400zł więcej, a w Jv85 pro bateria kosztuje nie 300 a 600zł czyli sporo drożej. Chociaż jest za to sporo mocniejszy bo ma 200aw zamiast 135aw w jimmy83.
  • Odpowiedz