Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jedrula93: kolezanka pracowała w nortfishu i pracownicy mieli 50% znizki, która rozciągała się też na ich znajomych jeśli kogoś przyprowadzili.

Szamalo się rybki na studiach xDDD
  • Odpowiedz
Subciekawostka: Jej założycielem jest miliarder Michał Sołowow, niektórym być może znany jako kierowca rajdowy. Jest on również właścicielem m.in. takich firm jak Cersanit oraz Komfort.


@Jedrula93: Który jest też najbogatszym z Polaków
  • Odpowiedz
@roqitt: stary, ja ważę 90 kilo. Pokrojonym ziemniaczkiem w słupki i hamburgerem, który nie ma nic wspólnego z ani z hamburgerem, ani tym bardziej ze słowem big nie ma szans, żeby się najeść. Przynajmniej w porównaniu do ponad pół kilo żarcia na talerzu z northfisha
  • Odpowiedz
@Jedrula93: Do teraz byłem przekonany, że to Nordsee pod inną nazwą, bo w Polsce angielski lepiej brzmi niż niemiecki. A jadam tam bardzo często, moje ulubione frytki (nie ciekną tłuszczem i nie są przesolone), dobre zupy, super burgery. Rzuciłem wszystkie sieciowe fast foody prócz tego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jedrula93: z kuponami nigdzie nie zje się taniej w godziwej jakości . Pełny bebech około 12 zł. Do tego maja fajne paczki jak im zostanie za dużo. Cebuladeal jak się patrzy :)
  • Odpowiedz