Wpis z mikrobloga

Jaki OSK w Białymstoku jest dobry, jeśli chodzi o naukę jazdy na motocyklu, i gdzie nie trzeba długo czekać na jazdę? Bo prawko mam zdane bardzo dawno temu, ale od tego czasu nawet nie siedziałem na moto. :( A że na przyszły sezon planuję jakiś zakup, to chciałbym przypomnieć sobie wszystko i najlepiej to nauczyć się czegoś nowego, by móc się czuć pewnie podczas jazdy.

#bialystok
  • 5
@buntowniczaczupakabra zdecydowanie OSK Rzońca, szkoła nastawiona stricte na motocykle. Uczą techniki jazdy a egzamin zdaje się przy okazji. Mają też jazdy doszkalające. W tej części Polski na pewno nic lepszego nie znajdziesz
@buntowniczaczupakabra: przeczytaj książkę "Motocyklista doskonały", dowiesz się duuużo więcej niż na kursie. Na twoim miejscu chyba zrezygnowałbym z kursu (ewentualnie poszedł na godzinkę, żeby przypomnieć sobie jak się siedzi na moto), a jedynie przeczytał tę książkę. Serio, jest świetna jeśli chodzi o technikę i bezpieczeństwo jazdy.
https://www.empik.com/motocyklista-doskonaly-hough-david-l,335080,ksiazka-p

Jeśli chodzi o OSK, to mogę polecić Delta. Wystarczy do przypomnienia sobie jazdy, a jednocześnie nie będziesz długo czekał na przejażdżkę.
mudkipz - @buntowniczaczupakabra: przeczytaj książkę "Motocyklista doskonały", dowies...

źródło: comment_1602447111rWWn6Ea7bR6I7RFRXhbzF1.jpg

Pobierz
@mudkipz Ileś tam godzin na pewno chcę wykupić, bo podobną sytuację miałem z samochodem, gdy kupowałem auto ponad 3 lata temu - wcześniej nie jeździłem przez 5-6 lat, a jeździć "codziennie" to nie jeździłem nigdy. Wykupowałem pakiety po 2h i łącznie kupiłem takie 3, czyli 6h, po których zacząłem regularnie jeździć już swoim nowo nabytym samochodem i od tego czasu przejechałem prawie 25 tys. km i jest ok.

A na moto to