Wpis z mikrobloga

@Frugos wydaje mi się że nie, zwłaszcza jeśli trafisz na jakiś garażowany egzemplarz, ale wiadomo że trzeba obejrzeć. Corolle też w kombiaczu jakieś były w rocznikach których szukasz.
@Frugos Mazda będzie raczej kupa rudej i to jest jedyny problem tego auta. Dużo lepiej Toyota. W Hondzie ttzeba pamiętać o częstej regulacji zaworów przez co będzie natazona na koszty i nieuczciwych mechaników jeżeli nie macie zaufanego.
@Frugos: Po co jej kombi? Mama będzie tonę ziemniaków wozić czy w wieku 40+ lat trafił ci się braciszek/siostra?

Jak już to bym celował w Fabie kombi lub zwykłego kompakta z segmentu C.
@Frugos: Dużo januszy kupują te przeokropne kombi choć raz na rok używają całego bagażnika. Kobiety mają problem z ogarnięciem dużych aut, więc zasugerowałem że może lepiej coś mniejszego kupić
@Frugos: Moja mama od lipca upala 207Sw bagażnik bardzo ustawny, zmieścił wyposażenie paxa, biurko i kilka szafek z ikei, na weekendowe wyjazdy też bez problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°) prawie każdy ma panoramę i dobre wyposażenie problem jedynie silnik może być bo ciężko o zadbane 1.6
@cwlmod: no to fajnie :) a moja mam regularnie wozi różne rzeczy. Od kwiatów po różnego rodzaju gabaryty do domu, potrzebuje kombi. Dzięki za troskę!
@Lysi0: A jak z elektryką? Zawieszeniem?
@Mawid_Dotyka: Zadbane e39 to 20k+. W budżecie, który mam to same złomy :)
@Frugos: no tak jak mówię 2 miesiące mam i jedynie paliwo dolewa mama, zawias mam w wersji outdoor to też jakieś podwyższone o 2cm i ma osłonę metalową, ma trochę francuskiego uroku na przykład światła automatyczne działają dopiero po zmroku i trzeba pod kompem odpalić aby było dobrze