Wpis z mikrobloga

Potrzebuje rekomendacji czegoś fajnego do oglądania (chociaż przeglądając tag powątpiewam, czy to dobre miejsce wybrałem, jeśli nie, to sorry).
Niedawno się wkręciłem, Cowboy Bebop, One Punch Man, Berserk, Akira, Beastars... To są serie (albo film), które bardzo mi się spodobały. Z miejsca chcę powiedzieć, że nie bardzo kręcą mnie serie, gdzie dużą role gra wątek miłosny.
Ukąsiłem też trochę Attack on Titan, ale jakoś po 5 odcinkach to mnie nadal nie wciągnęło, jak poprzednio wspomniane arcydzieła.
#anime
  • 11
@JustTheDude: Katanagatari
Planetes
Enen no Shouboutai, właśnie leci drugi sezon
Psycho Pass
I stary dobry Trigun

Teraz trochę zaryzykuję:
Made in Abyss, jak się przywyknie do postaci chibi, czyli takie dziecięce, lalkowate przedstawienie bohaterów, to sama historia wgniecie Ciebie w fotel.
@Chrystus: Wiek akurat w ogóle mi nie przeszkadza, prawdę mówiąc to nie mam "oka" do tego i Cowboy Bebop dla mnie równie dobrze mógłby powstać w 2020, nie jestem w stanie stwierdzić.

A tak przy okazji, znasz może coś ciekawego w postapo?
@JustTheDude: Jak postapo to od razu wymieniam "Shoujo Shuumatsu Ryokou", czyli moe dziewczynki w umierającym świecie.
Ale sama fabuła jest spokojna, refleksyjna i melancholijna. W żadnym razie nic w stylu Fallouta.

Postapo to także trochę Trigun, trochę Cowboy Bebop. I mocno Ergo Proxy.