Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirasy, ja prdl. Żona chce nazwać córę Kazimiera. Się właśnie pokłóciliśmy. Co robić bo już nie mam siły. Ma być jedno imię na cześć jej prababci i koooniec.
Powiedziałem ok, ale pod warunkiem, że jak będzie chłopak to nazwiemy go #!$%@?xD I FOCH A JAKŻE! 3mcie mnie bo niewytrzymię!
#madki #bombelek #dzieci #imie ##!$%@?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f84aac1605297c54a62bff7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
  • 28
@AnonimoweMirkoWyznania: Sami zachowujecie się jak dzieci więc może czas dorosnąć i zacząć zachowywac się jak dorosli, dojrzali ludzie?

Masakra...Nie wiem czyje zachowanie gorsze... Czy jej bo ona chce żeby córka nazywała się Kazimiera i nie bierze Twojego zdania pod uwagę i ma byc tak jak ona chce i koniec kropka czy może Twoje bo skoro ona nie chce brać Twojego zdania pod uwagę to teraz Ty zrobisz jej po prostu na
Dziadek: Miałem podobną sytuację, tyle że dotyczyła mojego wnuka, a nie dziecka. Chcieli mu dać na imię Bolek, po jakimś dziadku mojej synowej. Może bym nie protestował, gdyby ten dziadek był jakąś historyczną postacią a nie małorolnym chłopem. Sytuacja wydawała się być beznadziejną, ale zmobilizowałem całą rodzinę i masowa krytyka odniosła skutek.

Zaakceptował: LeVentLeCri