Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Issac: oj szurze xD brak ci argumentów widzę skoro musisz profil śledzić. Jesteś zwykła ameba skoro myślisz, że rząd obchodzi jakis wykopek xD tfu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@apatozaur: chcialem zobaczyć z jakiego blota wypelzles robaku i nie musiałem nawet scrolowac żeby znaleźć jaką wegetacją jesteś xD

nie mam złudzeń ze rząd ma mnie w dupie, a ja nie zamierzam im wchodzić głębiej i się smarować wazeliną jak reszta owiec zeby broń boże nie przeszkadzać biednym funkcjonariuszom w przykładnej pomocy obywatelom dając 15kPlN mandatu za brak szmaty na wolnym powietrzu lub jak w marcu za wejście do LASU..

Zainstaluj
  • Odpowiedz
@miluvzkittenz: Tak, też wiem to z doświadczenia. Choćby z systemu, który im losuje kogo mają i tak sprawdzić. Ale sprawdzają takie osoby wyrywkowo i nie tyle razy co z apką. Anyway wystarczy poczytać tutaj komentarze innych żeby wiedzieć, że ta dyskusja nie ma sensu :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Issac: A tam #!$%@?. Wsadzą Cię w kwarantannę to szybko zainstalujesz tą apke jak Ci się gliniarze wcześnie rano, czasami 2 razy dziennie, zaczną dobijać do chaty i będziesz musiał jak cymbał machać do nich z okna. To również dla Twojej wygody jest.
  • Odpowiedz
@Qutaphone: byłem 14dni, więc zawsze przyjemniej jak ktoś przyjdzie i zapyta jak się czuje... machałem im przez okno ze smartfonem w ręce - ot taki ze mnie rebeliant ()
  • Odpowiedz
@matrioshq: Ciekawe od czego to zależy. Jak ja wróciłem z waksów i miałem 14 dni kwarantanny robiłem z 90% zadań z apki i policja była u Mnie z 5 razy z czego 2 razy sami mówili, że mnie wylosowało.
Może kwestia regionu, albo tam gdzie częściej łamią nakaz kwarantanny to częściej sprawdzali.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Issac: To w sumie smutne, że nie masz nikogo bliskiego, kto mógłby pomachać do Ciebie zamiast policjantów. Mój brat też był, miał apke, policjanci przyjeżdżali do niego rzadziej i bardziej cieszył się kiedy to ja przywoziłem mu zakupy. Później ja odinstalował i zapomniał o tym, a Ty robisz z tego wielkie halo. Ale spoko rozumiem, jak się z tym lepiej czujesz to luz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Issac: masz racje, nie instalować. Reszta wykopków w tej nitce nie zdaje sobie sprawy jakie trzymają informacje na smartfonie i jakie uprawnienia ma ta aplikacja. Dopóki kod źródłowy nie zostanie otwarty i nie zostanie potwierdzone jakie dane apka pobiera z urządzenia i wysyła gdzieś w świat to aplikacji nie należy ufać
  • Odpowiedz
@Soko_l: Gówno mnie obchodzi czy bagiety będą musiały do mnie jechać czy nie. Jak chcą to niech se jeżdżą. Przynajmniej będą mieli mniej czasu na łapanie ludzi bez masek bo przecież i tak wiadomo, że przestępstwami się nie zajmują.
  • Odpowiedz