Wpis z mikrobloga

@Volmz łeeee, przez chwilę myślałem, że naprawdę polestar, na którego sam choruje:/ nie, żeby t6 to było złe auto, no ale jednak polestar to ta jedna półeczka wyżej pod względem osiągów i rozwiązań technicznych :) niemniej zakupu gratki najlepszego "cywilnego" s60!
  • Odpowiedz
zjada większość betek na śniadanie


@Volmz: większość volvo też zjada

To alternatywa dla 335i, całkiem spoko auto

Sam swego czasu szukałem 6 garów z Turbo, ale Volvo odpadło w przedbiegach
  • Odpowiedz
Jeżdżę S60 2011r ale niestety w marnym d3 163km, Polestar to takie ciche marzenie ( ͡° ʖ̯ ͡°) chociaż ze względu na praktyczność wziął bym teraz V60. W każdym bądź razie propsuje Twoje autko, no i kolor tez świetny, kolejna wada mojego - czarny lakier. Dramat w utrzymaniu pod względem wizualnym.
  • Odpowiedz
Ja to Passat B5 99 rocznik...
Ale czego więcej narazie oczekiwać jak na ucznia 4 klasy technikum na stancji.
Ale po szkole planuje do Norwegii lub Finlandii dobra fuchę w lasach i chyba wezmę Volvo na leasing spoko model bo mam możliwość na zniszke pracowniczą ()
  • Odpowiedz
@Volmz pięknie brzmią T6-tki w polestarze. Dla mnie dużym minusem S60 w sedanie jest ten sam układ na desce no i ta maska odstająca z przodu. Jeżdżąc nią strasznie mnie to irytowało
  • Odpowiedz
@eltosteron: Wlasnie volvo nawet z t6 są bardzo ucywilizowane i nie burczą za głośno w porównaniu do np. takiego Forestera XT 2.5. Może dopiero 4.4 v8 ma bardziej słyszalny gang. Wiadomo v8 w góre to symfonia dla uszu, ale w limuzynach jakimi są volvo bardziej stawiają na wygłuszenie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Volmz nu maji x drajwy i 350 kucy i wincyj i jak najmniej naklejek aby innych zbednych nalepek aby oko nie kuło i można być śmieszkiem poza kontrolo na drodze dociskajac gaz w trybie sport :D
  • Odpowiedz