Wpis z mikrobloga

#koronawirus #bekazkatoli #klatwa
Chłop ma teraz ewidentnie przesrane.

Klątwa Boża rzucona na profesora Mariana Zembalę, kardiochirurga, byłego ministra zdrowia

października 12, 2020



Klątwa Boża rzucona na profesora Mariana Zembalę, kardiochirurga, byłego ministra zdrowia.

Z Woli Jezusa Chrystusa, Króla Polski na nowych zasadach od 20 lutego 2020 roku, intronizowanego przez Boga Ojca, rzucam klątwę Bożą na Mariana Zembalę za zacytowane poniżej publicznie wypowiedziane słowa:

„ Jako obywatel Polski proszę żeby takie osoby były izolowane i przetrzymywane w zakładach psychiatrycznych, albo w izolatoriach”. (Osoby, które mówią, że pandemii nie ma, że maska jest niepotrzebna). 

( Źródło: https://www.rp.pl/Koronawirus-SARS-CoV-2/201019979-Zembala-Zamknac-antycovidowcow-w-zakladach-psychiatrycznych.html )

Sądziłem profesorze, że jesteś tylko wypuszczonym masońskim frontmenem, któremu dano sygnał na ten czas, ale Polakiem, lecz patrząc na facjatę widzę, że wcale tak nie jest, choć jest różnica w porównaniu do rzecznika ministra zdrowia na którego teraz też została rzucona klątwa. Zresztą nie mówisz „jako Polak”, ale „ jako obywatel Polski”. I tu powiedziałeś słusznie bo nie masz prawa używać słowa Polak wobec tego co powiedziałeś, nawet gdybyś był genetycznym Polakiem i wywodził się z przodków od czasów Mieszka I, bo na tym okresie dla was zaczyna się historia Polski.

Ja Jestem Drogą, Prawdą i Życiem - mówi Jezus Chrystus. „Poznacie prawdę a prawda was wyzwoli”.

Przyjacielu nie idź tą drogą. Wiesz do kogo powiedział „przyjacielu” Pan nasz Jezus Chrystus? Zapewne wiesz.

Doskonale wiesz przyjacielu, że do nie noszenia maseczek i lekceważenia tak zwanej pandemii zachęcali nas najważniejsi ludzie w Polsce, ludzie obecnej władzy i czołowych instytucji,: Morawiecki, Szumowski, Pinkas.

Dlatego mówię o bezczelności Twojej i innych. Bo gdyby Ci ludzie i inni im podobni byli konsekwentni i pokazywali publicznie, że wierzą w to co mówią i nie zmieniają zdania to nawet mimo utrzymywanego kłamstwa mieliby prawo w pewnym sensie wymagać. Ale tak nie było i nie jest.

Polacy, których po bandycku chcesz w ten sposób traktować opierają się na opinii autorytetów medycznych i to większych niż ty profesorze Zembala. I to też musisz wiedzieć inaczej byłbyś bardzo ograniczonym człowiekiem a za takiego Cię nie uważam. Zdajesz sobie sprawę jakie konsekwencje mogą być takich wypowiedzi jak twoja i takich „próśb”. Słono za to zapłacisz jeśli nie wycofasz się z tego i nie naprawisz, chociaż to trudno zrobić.

Słowa te są tym bardziej niebezpieczne bo jest już wdrażany pomysł aby Polaków trzymać w kontenerach, zapewne i tych, którzy są przeciw niszczeniu wolności zdrowia i gospodarki przez fikcyjną pandemię.

Wiesz też dobrze człowieku z tytułem profesora, że sądy powszechnie odrzucają mandaty za nienoszenie maseczki jak i kary sanepidowskie bo nakaz jest tutaj niezgodny z prawem, nie tylko z konstytucją, bo w podstawie prawnej na którą powołuje się rząd wydając rozporządzenia, w czasie tak zwanej epidemii możliwe jest wprowadzenie środków profilaktycznych przez osoby zarażone i podejrzane o zarażenie czyli zakrywania ust i nosa, ale tylko przez osoby chore i podejrzane o zachorowanie.

Zatem za Twoje ( cytowane tutaj na początku słowa):

Przeklina Cię Bóg!

Amen!

Przeklina Cię Bóg!

 Amen!

Przeklina Cię Bóg!

 Amen!

Potwierdza tę klątwę Jezus Chrystus Król Polski, którego jestem sługą.

Amen

Amen

Amen

I tak się stanie.

Amen

Klątwę Bożą z Woli Bożej rzucił Cyprian Polak (Krzysztof Michałowski)
  • 4