Wpis z mikrobloga

Mam pytania do osób, które korzystają z iPhone z dwoma simami.

Czy można przypisać kontakt do danej karty i z automatu z niej dzwonić?
Planuję przejść na Orange Flex i jako fizyczną włożyć moją kartę służbową.
Ma to sens? Zastanawiam się czy korzystanie z dwóch sim na iPhonie nie wiąże się z brakiem jakichś opcji, które są np. dostępne w takim Xiaomi.

#apple #iphone
  • 14
@onionhero: można i działa to lepiej niż np w Samsungach ponieważ jak już raz zadzwonisz do kogoś ze służbowego lub ta osoba do Ciebie zadzwoni to ten numer będzie preferowany do kontaktów z ta osobą. Generalnie wirtualny SIM jest ok
@onionhero: Ja sie jednej wady doszukałem - opcja zmiany karty z ktorej piszesz sms do konkretnej osoby jest tylko przy pierwszym wyslanym do niej smsie. Wiec jak chce wyslac z obu numerow sms premium to musze pomiędzy kasowac konwersację. Ale to szczegol, raz na rok potrzebne
@onionhero: mam obecnie zwykłą 11. przesiadłem się z 7 plusa, którego ładowałem 2 razy dziennie przy moim trybie pracy. ta 11 dociąga do wieczora i zostaje jeszcze ok 35%. no ale bateria ponad 3100mah. dla mnie bomba.
@SmerfNaczelnik: to w końcu pierwszy iphone z normalną baterią. zobaczymy jak będzie się zachowywać po roku/dwóch eksploatacji. jedyne, czego mi brakuje w porównaniu z 7+, to obiektyw portretowy. wiem, że jest w pro, ale takie pieniądze za coś, co mogę potłuc wysiadając z samochodu to obecnie nierozsądny zakup moim zdaniem.