Wpis z mikrobloga

Ej @rezyserzycia jesli w filmiku który robisz jest coś innego poza przyznaniem się do wszystkiego, przeproszeniem - ale takim faktycznym a nie nonapollogy - oraz wytłumaczeniem czemu się oszukuje ludzi to sobie lepiej daruj bo każdy inny filmik sprawi ze to będzie koniec Twojej kariery.

Żaden aktor, żaden poważny człowiek yt już nie będzie chciał z Tobą nagrywać. Jeśli się zblaznisz, czego życzę wszystkim dla contentu to dasz tylko amunicję Gargamelowi do kolejnej orki.

Z drugiej strony jesteś prawakiem, homofobem i rasistą i nie spodziewam się choć trochę myślenia nad tym jak odpowiesz.

#rezyserzycia #polskiyoutube #youtube #gargamel
  • 54
@JAI2L9LAD: potworze jeszcze raz: smutne ile jadu na mnie wylewacie i nie dajecie mi dojść do głosu... Zostałem kompletnie zniszczony i wyoutowany z internetu, to powinienem się przyznac do homofobicznych i rasistowskich poglądów prawda? No ale sie nie przyznam bo nie mam takich niestety. Nie wiem co pisać bo zaraz będzie, że hajzeruje...Pierwszy film by otworzyć się na społecznośc LGBT zrobiłem w 2017, w 2019 kolejna większy film krótkomentrażowy. Wiele osób
@rezyserzycia: Mordko ale gdy ktoś robi filmy dotyczące społeczności LGBT+, gdy chce robić filmu o rasizmie a jednocześnie w internecie pokazuje, że treści homofobiczne i rasistowskie to dla niego temat do śmiesznych memów to sam sobie wystawiasz laurkę.

Nie, nikt Ci się nie każe przyznawać do bycia homofobem bo to ostatnie co by ktoś zrobił.

Przestań mówić, że zostałeś zniszczony bo to Ty sam sobie zrobiłeś a ktoś to zauważył. Robisz
@rezyserzycia: Ojej, jaki bidulek z ciebie. Błagam, nie używaj żadnych zasłon dymnych w postaci LGBT i homofobii. Afera polega na tym, że oszukałeś swoich widzów wmawiając im, że jeden z twoich filmów był kręcony na odległość, w momencie kiedy był on nagrany u ciebie w studiu/mieszkaniu. Drugą rzeczą było np. wykiwanie Julii Wróblewskiej i zmienienie narracji bez jej wiedzy. Dziewczyna ma depresję, a ty wykręcasz takie rzeczy. Do tego oczywiście się
Nie ważne co powiem, co napiszę


@rezyserzycia: ważne, ale weź się człowieku ogarnij poczytaj trochę o erystyce - chwytach, o błędach logicznych bo sporo ich popełniasz, chuptyś mimo wypranego mózgu no jednak nie. Ogarnia logikę i jeśli manipuluje to na wysokim poziomie. Więc fajnie jak się na niego wzbijesz i logicznie będziesz punktować głupoty... bo to że masz kolegę geją i że ktoś ci dziękował za jakiś film to naprawdę nie