Wpis z mikrobloga

dla mnie właśnie gra straciła sens. zacząłem wczoraj wieczorem, dziś o 12 miałem MT i LM. chciałem zacząć solidnie farmic ale nie mogę bo administracja kolejny raz zmienia zasady rozgrywki podczas gry, i wszystkie moje potencjalne farmy maja kolor zielony. mam 82 ptk i nie mogę farmić ludzi którzy maja 30 ptk mniej, mnie oczywscie atakować moga wszyscy, łącznie z top10. ale pamiętajcie to dla wyrównania rozgrywki zmiana( ͡° ͜ʖ ͡°) bo gracze którzy nie potrafia wydać początkowych surowców na pewno zostaną na lata.
#mirkogame
  • 3
@kkeE: Odkąd gra powstała jest ochrona - nie mogą cię zaatakować gracze silniejsi 5 razy od ciebie, a ty nie możesz atakować 5 razy słabszych. Co do ochrony nowych graczy jest do 50pkt, więc skoro masz 82pkt, to możesz atakować 0 30pkt słabszych graczy. Nikt ci nie broni wylecieć poza swój układ ;x
@MirkOgame: po 15 układów w lewo i prawo mam albo top 300 albo zielonki, powodzenia.
przecież nikt im nie bronił wydawać surowców, taka sama gadka. rozumiem np ale 50ptk w obencej fazie gry to skazanie graczy takich jak ja na niepowodzenie, w ramach bronienia ludzi którzy i tak wiecej niz 2-3 dni nie pograja.