Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki trochę przykra sprawa, niedługo prawdopodobnie rozwód, żona po 5 latach po prostu się odkochała, nie bardzo widzę też sens bycia z taką osobą więc zmierzamy już raczej do końca. Przykro mi bo jak każdy facet miałem plany związane z naszą przyszłością, niedługo chciałem zacząć budowę domu i ogólnie ustawić jakoś swoją przyszłość a teraz szykuje się rozwód, jakoś to znoszę, pogodziłem się już z tą myślą i jest coraz lepiej ale mimo wszystko trochę kiepsko bo 30 lat na karku i weź tu planuj od nowa całą swoją przyszłość :/ w tych czasach to chyba nie ma co się wiązać tak na prawdę bo nigdy nie wiadomo co drugiej osobie do łba strzeli... Ehh życie... Nawet nie ma z kim o tym tak od serca pogadać i to też przykre... No nic tak chciałem tylko sie wygadać.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f875a3f605297c54a62c64e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: Trzeba było się nie żenić, przy aktualnym stanie mentalnym naszego społeczeństwa jest to bezsensu, kiedyś coś takiego jak małżeństwo było "uświęcone" przez społeczeństwo, religię czy obyczaje. Aktualnie nie ma już takich rzeczy i wszyscy są "wolni", więc prostym językiem można to opisać że "kobieta tymi samymi ustami którymi mówi że cię kocha, może jutro ssać #!$%@? innego mężczyzny, bo taką miała zachciankę".