Wpis z mikrobloga

Siema!
Nie wiem czy ktokolwiek z was korzysta z takiego sprzętu natomiast nie mogąc znaleźć niczego w internetach uciekam się do was. Mianowicie korzystam z interfejsu audio MobilePre USB, który jest już teoretycznie przestarzały ale udało mi się go kupić nowego. Problem polega na tym, że próbując nagrywać cokolwiek przez ten sprzęt na Audacity bądź Reaperze występuje na nagraniu "pierdzenie", którego nie słyszę na odsłuchu ani nie występuje na głośnikach. Jest to taki elektroniczny dźwięk, który burzy całe nagranie. Spotkał się ktoś z tego typu problemem i mógłby mi pomóc w tej kwestii?
  • 2
@Fantasmagorii wiem że usb itd, miałem kiedyś podobny problem tyle że na kablu, okazało się że leżał na routerze i były zakłócenia. Masz kompa podpiętego do jednego gniazdka czy z innymi sprzętami?
Mam laptopa więc akurat na ten moment odłączałem go od zasilania. Podpinam na przykład gitarę do miksera z głośnikami i z miksera wyprowadzam dwa jacki do interfejsu, który podpinam do komputera przez USB. Próbowałem też wpiąć gitarę bezpośrednio do interfejsu i interfejs do laptopa i jest to samo... To co słychać na nagraniu to nawet ciężko nazwać zakłóceniami to jest buczenie...