Wpis z mikrobloga

Jaki przedłużacz kabla do mikrofalówki w zabudowie? Pytanie niby głupie ale nie do końca. Mam nową mikrofalówkę samsunga do zabudowy, kabel jest żałośnie krótki i nie sięga do gniazdka, dlatego dałem przedłużacz. Co kilkanaście godzin mikrofalówka wywala błąd c-f2 i trzeba ją restartować wyciąganiem kabla/bezpiecznikiem, więc dzwonimy na support samsunga.

Support samsunga mi tego nie przyjmie przez ten przedłużacz, a mikrofalówka faktycznie nie wywala błędu kiedy nie jest na tym przedłużaczu. To jaki przedłużacz dać, żeby to działało w końcu normalnie, macie jakieś zaufane, i jak to kurde możliwe, że na przedłużaczu nie działa a bez działa xD?


#mikrofalowka #samsung #elektronika #elektryka #agd
  • 11
  • Odpowiedz
@Hard_Ancient_Life: Normalny przedłużacz, to są tylko miedziane kabelki z wtyczkami XD. Może twój obecny jest jakiś nie teges?
A @dktr nie słuchaj, bo jak się pytasz o przedłużacz do mikrofali, to próba zarabiania wtyczki skończy się wywaleniem bezpieczników w najlepszym razie XD
  • Odpowiedz
@Balrog94: sprawdzę jutro na innym przedłużaczu, no ale kurde, kabel to kabel, jeszcze bym to rozumiał, kiedy coś by się działo podczas grzania, ale mikrofala nie była odpalona ani razu ( ͡° ʖ̯ ͡°) samsung musi mięć jakąś kosmiczną technologię wykrywania przedłużaczy
  • Odpowiedz
no ale kurde, kabel to kabel,


@Hard_Ancient_Life: no ale kurde nie.
Może być 2 żyłowy lub 3 żyłowy, a żyły mogą mieć różny przekrój.
W dodatku porządny przedłużacz będzie miał je miedziane, a tanie chińskie gówno będzie miało żyły z gównolitu.

Tak jak @dktr: napisał - kup (albo zrób, jeśli umiesz) porządny przedłużacz 3x1.5 mm2 na miedzi (a jak będziesz kupował i nie będzie wiadomo z czego, to kup 3x2.5)
  • Odpowiedz