Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie wiem czy #przegryw #genetycznyodpad #mentalnyprzegryw #problemypsychiczne czy coś innego

W skrócie to mam wszystko o czym ludzie z tych tagów marzą. Długo byłem piwniczakiem ale nigdy nie rozpaczałem z tego powodu. Teraz nie narzekam na brak gotówki, mam piękną dziewczynę, fajne mieszkanie i samochód.
Tylko że nie czuję się szczęśliwszy i spełniony. Równie dobrze było mi ,,przegrywając życie" #!$%@? w prostej robocie i spędzając czas przed kompem. Mogłem mieć na wszystko i na wszystkich #!$%@?. W internecie znajdowałem wszystko czego potrzebowałem. Nie martwiłem się tak o swój stan posiadania i przyszłość jak teraz. Nie myślałem gdzie jechać na wakacje, jak spędzić sylwestra, czy kupić jakiś modny ciuch ani co myślą o mnie inni ludzie. Teraz czuję się jak szczur który gdzieś biegnie z innymi szczurami ale #!$%@? wie gdzie i po co. Teraz nie mam czasu tylko dla siebie. Chcialbym odpalić stream i gierkie. Patrzeć z boku jak inni się ścigają i śmiać się z tego upodlenia. Przeglądać internet do nocy. Spać po 10 godzin dziennie. Życie normika jest już wymyślone i nic od siebie nie mogę tu dodać. Tylko powielać schematy aż do grobu.
Takie moje #gorzkiezale tylko tu mogę pozwolić sobie na taki wysryw. Pewnie zaraz mi przejdzie.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f8a901f605297c54a62cb9c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 4
  • Odpowiedz
SzklanaŻona: Jesteś chory psychicznie, po prostu lecz się. Zdrowi ludzie tak nie mają. Won do psychiatry i psychologa, jesz tabletki, chodzisz na terapie na której Pan lub Pani będzie z tobą przepracowywać twoje problemy. Począwszy od tego, że nie masz siły iść do sklepu po bułki do rozwiązywania skomplikowanych problemów z relacjami w rodzinie.

Zaakceptował: Precypitat
  • Odpowiedz