Wpis z mikrobloga

Tak obserwuje tag od jakiegoś czasu i co pożartuje, to moje, ale zauważyłem, że macie tu strasznie kijowy system oceniania. Czuje się jakbym przeglądał recenzje gier, gdzie gra przeciętna jest w przedziale 7-8, a reszta niżej to syf nie warty uwagi, crap.
Przeciętna laska i przeciętny gość to przedział 4-6, takich ludzi powinno być najwięcej.
A może ja czegoś nie rozumiem?

#przegryw #blackpill
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JustTheDude: @AntyBohater Bo blackpillowa skala jest trochę bardziej rygorystyczna niż ta w prawdziwym zyciu, zakłada ona że przeciętny to 4/10 kiedy w skali IRL "in real" to będzie te 5-6/10. Tak samo 6/10 w blackpillu moze być nawet 8-9/10 IRL. 10/10 w blackpillu nie istnieje.
Dlaczego zostały te skale oddzielone? Bo zauważcie że często są wstawiane tutaj zdjęcia gdzie w realu nie spotykamy takich ludzi, i są naprawdę rzadkością pod względem
@Slavcel: Nadal nie widzę sensu rozciągania 6-10 kosztem 1-5, gdzie w tym drugim jest zwyczajnie zawarta większość ludzi. Zwłaszcza, że odbiorcami tych wszystkich tabelek nie są ludzie w tym rozciągniętym przedziale, tylko w tym skurczonym. Tak jakby mieć "linijkę" do zmierzenia wzrostu i ta dopiero od 1.90 ma dokładną skalę co do milimetra.