Wpis z mikrobloga

@corey53 obiecał aktualizację po miesiącu, ale jej nie zrobił to ja zrobię za niego aktualizację po dwóch miesiącach.
Z 7 zarezerwowanych 21.08 kawalerek jedna się sprzedała, a 6 jest nadal zarezerwowanych. Do tego przez 2 miesiące doszło 8 rezerwacji innych mieszkań. 98 mieszkań jest wolnych.

https://www.wykop.pl/wpis/51545727/to-co-jak-tam-sprzedaz-rozumiem-ze-dalej-spada-i-c/

#nieruchomosci #krakow #mieszkaniedeweloperskie
spaedesz - @corey53 obiecał aktualizację po miesiącu, ale jej nie zrobił to ja zrobię...

źródło: comment_1602948650iV6BNGQ0Q8sHyfPxOHGgtk.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@spaedesz: odlecieli trochę z tymi cenami, jak dla budynków 4 i 5 ceny były naprawdę korzystne, tak teraz konkurencyjne piasta park i nowe viva piast liczą sobie mniej za metr, viva piast za większość mieszkań chce z tego co wiem 7-8k za metr
  • Odpowiedz
@kjeller: powstaje tu dużo inwestycji i oby za 2-3 lata obwodnica. Licza ze moze jak będzie wykańczana ludzie zacznal kupowac i ceny automatycznie będą miały sens
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@corey53: ja się mocno obawiam co się będzie działo przy przenoszeniu pętli i budowie tej obwodnicy, jak już teraz korki na piasta kołodzieja są kosmiczne, a do piasta park i piasta towers cały czas wprowadzają się nowi ludzie i przybywa aut
  • Odpowiedz