Wpis z mikrobloga

Jakie macie sposoby na radzenie sobie ze złością i bezsilnością? Pewna wiadomość tak mnie dzisiaj wykoleiła, że ciężko mi się uspokoić.

Moja dziewczyna pracuje jako nauczycielka w klasach 1-3. Odebrała dzisiaj telefon od swojej koleżanki z pracy z informacją, że niemal na 100 procent ma COVID-19. Wyniki testu wkrótce, ale wszystkie objawy, łącznie z utratą węchu, się zgadzają. Najlepsze jest jednak to, że ta idiotka poszła wczoraj do pracy pomimo objawów. Co prawda czuła się źle, ale przez swój kretyński mesjanizm nauczycielski uznała, że ''jeszcze dociągnie do weekendu''. No tak... Świat przecież by się zawalił, gdyby nie poszła do pracy.

Moja dziewczyna oczywiście miała z nią kontakt w pokoju nauczycielskim. Żadna z nich nie miała oczywiście maseczki na twarzy, bo po co. Na korytarzu maseczka tak, w klasie nie, na dworze tak, w pokoju nauczycielskim nie. Fuck logic.
#koronawirus #covid19 #maseczki #szkola
  • 2
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@minijack: Jeśli miałeś kontakt z dziewczyną po tym jak miała kontakt z osobą zarażoną a nie mieszkacie jeszcze razem to przemyśl opcje kwarantanny razem z dziewczyną. Zmniejszy to ryzyko zarażenia waszych rodzin.