Wpis z mikrobloga

Nie macie pomyslu na stroj na #halloween? Przebiezcie sie za polskiego robala w UK. Wystarczy wypisywac podobne obelgi na wykopie

Polacy to ćwierć debile poza skalą zdebilenia

Polacy to skończeni debile

debil to mało

przedstawicieli narodu który zatrzymał się w rozwoju technologicznym

OH Polacy przez P i dumą z bycia Polakiem

Debil to mało powiedziane

100 kmh dla Polaka to jak w mordę napluća kiedy ty ćwiczyłeś jakikolwiek manewr przy 110 lub 1r40 na godzinę swoim bezwypaskowym paserati.

ALLEGRO to obraz mentalności Polaków


@frdynandwspanialy Ile lat w UK trzeba siedziec by zostac polskim robalem?

#bekazpodludzi
Pobierz 50dzielonena5 - Nie macie pomyslu na stroj na #halloween? Przebiezcie sie za polskieg...
źródło: comment_1603035859aoBW7ViKTkLqT3cdItkNDb.jpg
  • 15
@ferdynandwspanialy: aha czyli WSZYSCY Polacy to debile tylko NIE twoja rodzina. typowe

Zadnych wyjatkow tylko ja i moi bliscy bo... "tu wpisz cokowliek".

Tak samo jak z powiedzeniem, kazdy Polak to zlodziej. A ty co ukradles. Nic, ja nie jestem zlodziejem..

ROBAL z ciebie i to z korzeniami w wyksztalconej od 4 pokolen rodzinie. Zakala rodziny. Zdarza sie
@ferdynandwspanialy: zesrales sie. Wiem, ze na poprzednim koncie chwaliles sie ze 22 lata mieszkasz w UK bo cie tam mamusia za raczke zabrala wiec nie #!$%@?. Juz na tym koncie za to zaprzeczales ze kiedykolwiek mieszkales w uk itd. wiec Piotrek nie #!$%@? bo sie rodzina za ciebie wstydzi.
@ferdynandwspanialy: Nie mieszkam w Polsce dluzej od ciebie wiec #!$%@? z tymi linkami z dupy. Mieszkam kolo ciebie i dlatego zal mi sie robi jak czytam takiech debili w necie bo potem kazdy o nas mowi jak o robalach ale takich jak ty na szczescie jest maly procent. Skumaj wreszcie ze to ty tutaj jestes tym polskim debilem o ktorym ciagle piszesz.