Wpis z mikrobloga

@Atreyu: Tak, jasne - tylko te gry znowu nie mają tak kosmicznych wymagań a myślę ostatnio nad monitorem 4K i tak dumam czy do moich gierek (rzadko jakiś FPS, Warhammer Dawn of War 3, tekken 7, MK11, NFS) na 4K ten 5700XT jeszcze na ultra starczy, czy jednak będę musiał zainwestować w 3080 lub Big Navi
@Qrwencjusz: Nieźle. Co robisz na takim sprzęcie? Radeon powinien dać radę bez problemu w 4K w tych gierkach. Najwyżej przesuniesz jakiś suwak w dół żeby było 60fps. 4K daje takiego kopa graficznego, że i tak będzie dobra grafika.
Niestety będziesz musiał używać skalowania i nie zawsze to działa poprawnie na Windows. Polecam przejść na macOS.
@testaccount9432: Projektuję identyfikacje wizualne, stąd inwestuję w monitory graficzne które niestety do tanich nie należą, ale muszę mieć kontrolę nad kolorem w 100%. Zostanę przy Windowsie - powiem Ci że macOS mnie nie przekonuje - a z tego co wiem, to Winda coraz lepiej radzi sobie ze skalowaniem.

Jedyne co mnie martwi, to jakość / wielkość obrazków na niektórych portalach branżowych (Behance, Dribbble etc.) - będą przy skali 100% gdzieniegdzie sakramencko