Wpis z mikrobloga

Ludzie tak marudzą, a mi się bardzo podoba ta nowa rzeczywistość. Uwielbiam maseczki i przyłbice - czuje się taki zdystansowany od smrodu i brudu innych dookoła. Uwielbiam wszechobecna dezynfekcje - zawsze lubiłem dezynfekcje ale teraz jest zawsze pod ręka i za darmo.

Zakupy? W dostawie.
Restauracja? W dostawie
Na spacer z rodzina? Do lasu, a nie do galerii
Kino? Domowe
Impreza? W plenerze
Spotkanie z zespołem? Przez internet
Narada z klientem? Na zoom
Ktoś ma sprawę chce pogadać? Na telefon
Siłownia? Kupiłem ergometr i TRX
Biuro? Mam lepszego kompa w domu niż w pracy

Wszędzie ludzie chodzą, dezynfekuja wszystko, poręcze, klamki, stoliki, dystrybutory na stacjach.

Ja w maseczce FPP3 (wymieniam codziennie), przyłbicy i świeżutkich winylowych rękawiczkach wbijam gdzie chce i zwisa mi smród i bród wszystkich dookoła.

Nikt do mnie nic nie gada, moje dzieci tez grzecznie w maseczkach Livinguard i przylbicach COVER ONE KIDS, cichutko czekają jak trzeba. Syn się cieszy ze wyglada jak ninja. Córka się cieszy ze jak orientalna księżniczka z bajki Disneya.

Nikt mi nie przyłazi do domu się spotkać i pogadać, dupy nie zawraca. Jestem produktywniejszy niż przez ostatnie 10 lat.

Dla mnie ta pandemia to raj na ziemi ;)

#koronawirus #przemysleniazdupy
  • 18
Zgadzam się! Szczególnie w części z przychodzeniem tłumów ludzi wpadających do domu na pogadanki.

Zdrówka dla Was :))
@Kosmiczny_byk: Piszesz tak jakbym ja spowodował ta pandemie. Ja po prostu staram się widzieć jakieś zalety w tej tragicznej sytuacji. Jasne że lepiej byłoby bez pandemii, ale po prostu zauważam, ze ten higieniczno dystansowy aspekt jest dla mnie pozytywny.
@gierary_hir: Jak wytresowane? To że dwa elementy (higiena i dystans) mi odpowiadają to nie znaczy że zgadzam się ze wszystkim co robi rząd.

Po prostu sam element maseczek, przyłbice i higieny jest dla mnie pozytywny - nie przeszkadza mi tak jak innym.

Martwią mnie rzeczy które faktycznie są poważnym problemem - służba zdrowia, upadające szpitale, stan gospodarki.

Ale maseczki i higiena są super.
@deusvult_: Nie wiem co masz na myśli? Bardzo szanuje każdą osobę która teraz pracuje. Na pewno będę się angażował finansowo we wszystkie akcje typu jedzenie dla lekarzy, maseczki dla lekarzy.

Mam wielu znajomych lekarzy i jestem zawsze dostępny aby ich wesprzeć - pomoc z opieka nad dziećmi, coś załatwić, coś kupić.
@RadomMiastoCebuli: Tak, bo żeby lubić higienę trzeba być wytresowanym bo to ma tylko jedną stronę. I jak ktoś nosi maseczkę i o to dba to na pewno głosuje na PiS i kocha się w Premierze.

Pandemia mnie przeraża.
Nie zgadzam się z wieloma decyzjami rządu.
Przeraża mnie stan szpitali i martwię się o lekarzy (mam wielu znajomych w zawodzie, wspieram ich)

Natomiast to, że nagle świat wydaje mi się czystszy i